Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hejőkeresztúron működik még a...

Hejőkeresztúron működik még a kutyastrand? Pontosan hol van?

Figyelt kérdés

2017. máj. 29. 09:21
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


13. Hejőkeresztúr

Nyékládháza és Hejőkeresztúr környékén több tó is található. Két humán strand is van, ide nem lehet kutyával menni, azonban nem hivatalosan egy másik partszakaszon a kutyákat is be lehet engedni a vízbe. Fontos azonban tudni: ez a tó kavicsbánya-tó, így mindenki csak saját felelősségre használja!


Igen, 'működik'.

2017. máj. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezeket az oldalakat én is megtaláltam, Hejőkeresztúron a humán strandon, ahova szintén a temető mellett kell bemenni már sokszor jártam (és annó, amikor még nem volt így kiépítve kutyákkal is fürödtünk ott), de oda mostmár nem lehet beveinni a kutyákat:/ ezért tettem fel a kérdést, hátha valaki jár/járt mostanában arra. Mert ha véletlen maradt az adatbázisban, akkor nem szeretnék vakra repülni 1 órás út mellett.
2017. máj. 29. 14:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!