Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek hogy ne szökjön el...

Mit tegyek hogy ne szökjön el a kutya?

Figyelt kérdés
Nagyszüleimnél van egy labrador és mikor ott vagyok tanítgatom, játszok vele, az esetek többségében behívható. Mamáméknál a kert elég nagy és ha felmegyünk vele sétálni csak úgy gondol egyet és elmegy, hiába hívjuk. Lent az udvaron viszont hozzánk jön ha szólítjuk. De ma például csak úgy felrohant a kertbe és nem akart visszajönni. Volt mamáméknak egy másik kutyájuk és tőle tanulta hogy hol lehet kimenni a kertből (meg azt is hogy honnan tud lopni egy-egy tyúkot). Ma elég mérges lettem rá, háromszor szökött ki és harmadszor egy csirkelábat rágcsálva kaptam meg a kertben. Ha meg tudnám előzni a szökést akkor ezt sem csinálná többet de egyszerűen nem tudom mit tehetnék…

2017. jún. 1. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Zárd le azt a helyet ahol kitud menni talán?..
2017. jún. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kerítés?
2017. jún. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van kerítés és tatàm már többször is megkereste hogy hol lyukas, megjavította de másnap csak kiment valahol a kutya.
2017. jún. 1. 17:42
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Szökésbiztos kerítés, amit nem tud szétszedni és átmászni sem rajta.

2. Napi hosszú séták, póráz nélkül is, ahol kimozoghatja magát.

3. Nevelés.


Más megoldás erre nincs. A kutya csak van, de el van hanyagolva, nincsenek az alapvető igényei kielégítve, ezért ilyen. Nem érdemes rá mérgesnek lenned, mert nem ő tehet róla, hogy ilyen.

2017. jún. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!