Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az oroszországban élő kutyák...

Az oroszországban élő kutyák hogy bírják az orosz telet?

Figyelt kérdés
Gondolom olyan kutyát tartanak, ami ellen áll a fagynak.

2017. jún. 13. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy lakásban, mint itthon is
2017. jún. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elsősorban a sétálásra gondoltam. :) A husky, malamut, bernáthegyi fajták biztos jól érzik magukat oroszországban :D
2017. jún. 13. 17:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Amíg mozog nem fagy meg, de lehet rá adni ruhát is. Utána megy a lakásba.
2017. jún. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Manka68 ***** válasza:
100%
Hát én úgy láttam, ugyanolyan kennelekben tartják őket, vagy simán az udvaron, csak van egy jó kutyaházuk, vagy esőtől, hótól védett fekhelyük. A kistestűeket a lakásban. :-) Náluk is vannak szobakutyák. :-) Németjuhász és labi jellegű keverékeket láttam, szánhúzó fajtákat nem. Mindezt Szentpétervár közelében. Feltűnően kevés kutyát láttunk, ezért megkérdeztem őket, hogy talán nem szeretik őket, de mondták hogy ez nem így van, csak előző télen a farkasok betörtek a faluba, és a kinti kutyákat megették. :-( Szóval ott nem a hideg a probléma, hanem a farkasok és a medvék.
2017. jún. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mudis csoportban vagyok, ahol több szibériai és skandináv mudis is van. Ők bent tartják a kutyákat, sétánál öltöztetik. Persze ők nyilván a kultúráltabb réteg, aki nem akarja megetetni a kutyát a farkasokkal.
2017. jún. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem hittem volna, hogy ennyire veszélyes Oroszország :o Farkasok és medvék lakott övezetben?! :O :o
2017. jún. 13. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!