Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek miért mondta ezt?

Szerintetek miért mondta ezt?

Figyelt kérdés

Az orvos azt mondta hogy vigyem be hozzá az állatokat és majd ott lekezelik bolha ellen. Amivel küzdünk. Mert hogy az a biztos, pedig nekem is van gyakorlatom, de hát nem akartam udvariatlan lenni! Szerintetek ez most azért van mert így többet kaszál vagy tényleg csak jó akarat? Vagy esetleg így még kevesebbet is kell fizetni, mert nem veteti meg az egész flakont amiből fúj, csak amennyit kifúj rájuk? Vagy hülyeségeket gondolok?

És: ma musztáj volt megfürdetnem az egyik kutyám. Vízzel + egy nagyon picike bio samponnal. :S De tényleg nagyon pici, még habja sem volt. Ez ugye nem fogja akadályozni a szert amit este kap?? :S


2010. máj. 19. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Az orvosos témához nem tudok hozzá szolni minden orvos más te orvosod te ismered a mi orvosunk sose akarna lehuzni ő mindig segít....


A fürdetés: Mi is használunk ilyen riaszto cseppeket azon az van ,hogy 48 órával előte kell megfürdetni és fórumon isolvastam, hogy aki megfürdete és rögtön tette rá a cseppet annak vakarozot a kutyája és bőríritáció lépet fe.


De ugy is viszed orvoshoz ő meg fogja neked mondani.

2010. máj. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A fürdetés azért ellenjavalt csepp előtt, mert az alapos fürdésnél felázik a kutya bőre, a csepp hatóanyaga mélyebbre jut be, így kevesebb marad azokban a hajszálerekben, amiből a bolha, kullancs vért szív. Vagyis gyengül a hatása.
2010. máj. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát sajna nem ismerem mert egy évben egyszer járunk hozzá és mindig más van ott olyankor. Meg eddig nem is kellett bejárni mert kihelyezett oltópontok voltak nálunk.
2010. máj. 19. 13:40
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Én várnék min 1 napot és megoldanám otthon. Mert ő sem tudd szerintem sokkal többet csinálni és a kulancs bolha riasztó megvétele meg nem felesleges úgy is kell. Ha elviszed egy kezelésre és nem ismered akkor (az én véleményem mert manapság sajna ez van) szerintem egy "kis" összeget elfog kérni. És ehhez szerintem télleg nem kell orvos mert csak picit bolhás...
2010. máj. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak hogy nem picit..
2010. máj. 19. 13:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha viszont nagyon bolhás akkor nem csak az állatot kell kezelni hanem a környezetét is!

Hiába fürdeted meg bolhaírtóval, + teszel rá cseppet és még nyakörvet is, ha fekhelye, az udvar vagy a lakás fertőzött... sajnos akkor csak az aktív élősködöket pusztítod el a petékből rövid időn belül új nemzedék kel ki...

2010. máj. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezt tudom. Ma egész nap takarítok.
2010. máj. 19. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!