Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kennelböl mennyibe kerül egy...

Kennelböl mennyibe kerül egy jagd terrier?

Figyelt kérdés
Az egyik kennelben láttam hogy 25 ezer volt egy 6 hetes kölyök ez igaz hogy ennyibe kerül? Ez a kennel: [link] [link]

2017. jún. 30. 19:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy csakis vadászoknak adnak kiskutyát? Teljesen tisztában vagyok a következményekkel, és már volt egy foxim is,tudom hogy keményebb esett de én erdö közelében lakom és elis vinném oda,és sportolni járnék vele pl biciklivel futtatni,apportirozni,
2017. jún. 30. 19:49
 2/7 anonim ***** válasza:
3%

A fajtiszták (fajtától függetlenül) ennyénél kezdődnek :S

Viszont meg kell jegyeznem, az elmondásod alapján nagyszerű gazdája lennél, bárcsak minden kutya ilyen gazához kerülne, aki tényleg fogllakozik vele... *-*

2017. jún. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahogy nézem, ezek kb. 10 éves adatok, egyáltalán érdeklődni kellene, hogy foglalkozik-e még velük.
2017. jún. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,tudnátok ajánlani egy kennelt.
2017. jún. 30. 20:37
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Hát 25 ezernél többe kerül rendes helyről, és 8 hetes koruk előtt nem lehetne őket elválasztani, erre már törvény is van!
2017. júl. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2017. júl. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2017. júl. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!