Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minek nevezhető az alábbi...

Minek nevezhető az alábbi hirdetés feladója?

Figyelt kérdés

[link]


A szöveg (ha esetleg elévülne):


Hullámos és-vagy nimfa papagájokra cserélném gyönyörű szlovák Cavalier king charles spániel ruby színű szuka kutyusomat aki még nincs 2 éves, 2 hete tüzelt és egybe volt a kannal így lehet hogy be van fedezve!


2010. máj. 20. 22:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mocsoknak!
2010. máj. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez elég érdekes,mit ne mondjak..
2010. máj. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Kicsit fura, hogy ezt igy berakta az Expresszbe...

Igy nem kene, hogy kamu legyen.

De ez egy barom az tuti!

Hogy lehet egy allatot, akit elvileg szeretek elcserelni masik allatra vagy barmire.

Mar a gondolat is beteg.

2010. máj. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
10%

Már miért lenne barom?

Szerintem inkább előrelátó..


Nyilván nincs ideje a kutyára vigyázni amikor leellik, nameg lehet hogy elég pénze sincs a kölykökre meg az oltásokra...


Így inkább elcseréli minthogy hiányt szenvedjenek a kölykök...


Mellesleg 15-20 évvel ezelőtt marhára nem szaroztak, földhözverték mindet az esetek 80% ban akár tetszik valakinek akár nem ettől ez még tény...

2010. máj. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mondjuk azt irombe, hogy erzen okokbol elcserelnem.

De elcserelnem?????

Akkor ez es ez tortent, es felajanlom valakinek.

Eleg muanyag es erzelmetlen a megfogalmazas.


Kb. Alig hasznalt ket oldali tudogyulladasomat, jo allapotban levo holyaghurutra cserelnem.

2010. máj. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem is az a gond, hogy elcseréli, hanem hogy így, hogy lehet, hogy kicsik is lesznek, nekem nagyon úgy tűnik, mint ha le akarná rázni a felelősséget magáról.
2010. máj. 20. 23:29
 7/13 A kérdező kommentje:
Mellesleg én nimfapapagáj tenyésztő vagyok (hivatalosan), és ilyenre biztos, hogy nem bíznám egy fiókámat se. Ha egy (lehet, hogy vemhes) kutyát így képes csereberélni, az sokmindennek nevezhető, de felelősségteljesnek nem...
2010. máj. 20. 23:32
 8/13 anonim ***** válasza:

Esetleg a spanci nem fajtatárssal volt együtt, és tönkrement a tenyészprogramja?


Másrészt egy kutya nem olyan, mint egy tehén, amit a tejéért tartunk. A kutya mindig a legközelebb volt az állatok közül az emberhez, és érzelmileg kötődik a gazdájához (és mielőtt valaki azt írná, a kutya állat, és nincsenek érzelmei, szerintem ez tévedés!!!). Megértem, hogy nimfapapagájokhoz is kötődhet az ember, és esetleg viszonzást is kap, de a kutya többnyire szereti a gazdit, és nem fogja érteni, miért adtak túl rajta, és hogy csak haszonért tartották. Nem vall felelős gazdára.

Azt sem tudhatjuk, nem beteg-e a kutya, és azért akarnak tőle szabadulni, ami szintén nem egy etikus megoldás. "...egybe volt a kannal így lehet hogy be van fedezve!" - ugyan milyen tenyésztő az, aki nem tudja, be van-e fedezve a kutyája? (Nyilván szaporító, tesze hozzá.)


Akár haszonért, akár hobbiból tartotta azt a kutyát, mindenképpen felelőtlenség és kegyetlenség a kutyától így megválni. De ez csak az én véleményem, lehet nem egyetérteni.

2010. máj. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
23:37 - Nyugi, bármelyik kedvencként tartott állat kötődik a gazdihoz. (sokáig úgy gondoltam a halakra, hogy őket csak nézni jó, de öcsém egyik hala megismer, és mindig követ - akváriumon belül persze -, pedig nem zabáltatom) Szóval remélem, nem talál balekot, aki ad neki madarat, amióta ők is olyan közeli társaink, ők is igénylik a törődést, nem is kicsit (egyik nimfám úgy ébreszt, hogy megvakarja a hajamat). Szerintem egy ilyen "felelős állattartónak" hangyafarm való...
2010. máj. 20. 23:42
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Primitív embernek tűnik,de nem lehet tudni mi van ennek a hátterében.Lehet hogy nem is övé a kutya,ha annyira nem izgatta,hogy tűzelésnél vigyázzon rá.
2010. máj. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!