Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit foglalkoztok a kutyával?

Mennyit foglalkoztok a kutyával?

Figyelt kérdés
Azoknak a válaszára lennék kíváncsi, akik kertes házban laknak.Hogy néz ki egy napotok?
2017. júl. 13. 12:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%

Reggel egy 30 perc kocogás-seta

Késő este - 2,5 órás séta-kutyás sport

+ napközbe a házban trükk tanulás, amit este ismétlünk vacsi után :)

2017. júl. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
8%
napi 5 perc adok neki kaját és inni utánna rá se nézek minek?
2017. júl. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Napi 2x1 óra séta vagy 1x1,5 óra séta. Legalább 30perc játék és 30 perc tanulás. Hétvégéken engedelmes oktatás illetve őrző védő. A többi idejében szabad foglalkozás van az udvaron. Azaz azt csinál amit akar. Nyilván a játék is változó. Az átlag 1 óra.
2017. júl. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%
Reggel adok nekik vizet kis simogát pár labda játék dopálás utána ugye meleg van pihenek az árnyékba este 1 órás sáta vagy futás és vacsi előt egy kis tanulás 2 hetente túra
2017. júl. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én reggel 1-1,5 órás sétát csinálok az erdőben, ott van rét és lasztizok is vele. Utána dolgozni megyek, és ha hazajövök, kicsi engedelmességi és játék.Hétvégenként suli, és hét közben van mikor bandázik más kutyákkal. Csak azért kérdeztem, mert sokak szerint örökké a kutyával foglalkozok, és már nagyon unom.Igaz mikor napközben itthon vagyok, mikor kimegyek azért mindig megsimogatom.
2017. júl. 13. 14:41
 6/15 anonim ***** válasza:
40%
Napközben szabadfogalkozás aztán délután egy hosszú séta és játék aztán 7-kor vacsi. Hétvégén meg megyünk suliba meg 2 séta van olyankor.
2017. júl. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%

Reggel 30 perc kocogás,délután mikor már

kicsit hűvösebb van labdázás,utána kora

este 1,5-2 óra sétálás,később úgy 7 óra

körül 3 km futás.

2017. júl. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%

Esténként sétálunk, illetve hétvégén teszünk nagyobb kiruccanásokat.

Itthon labdázás, apportírozás, tanulgatás, szeretgetés.

Reggelente nem lehet vele sétálni :) Illetve lehetne, ha erőltetném, de egyikünk sem élvezné. Olyan mint én, nem szeret korán kelni.

2017. júl. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Akkor èn tőletek le is vagyok maradva,innen akkor tudom hogy nincs igazuk azoknak akik azt mondják túl sokat foglalkozok a kutyámmal.
2017. júl. 13. 18:03
 10/15 anonim ***** válasza:
54%

Reggel fél óra simogatás + játék.

Ha itthon dolgozom, akkor időnként kimegyek egy kis simire, esetleg pár jutalomfalatnyi feladat.

Átlagba kétnaponta 1,5 óra séta (ez a munkámtól és az időjárástól függ), ha ez kimarad, játék a kertben.

Este simi + játék.

Hétvégén kutyaiskola.

2017. júl. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!