Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Árt az eső a bolhairtásnak?

Árt az eső a bolhairtásnak?

Figyelt kérdés
Szóval a kutyáim tegnap kezelték le bolha ellen majd raktam rá cseppeket. No de éjszaka esett és most is ömlik! Van óljuk de lehet hogy kicsit bemegy a nedvesség meg kijönnek házat őrizni stb. Akkor most kezdhetem elölről a cseppeket stb, vagy ennyi nem árt csak a konkrét fürdetés?
2010. máj. 21. 17:21
 1/5 Winner of Royal Hill ***** válasza:
Ha bőrig ázik az csökkenti a cseppek hatékonyságát!
2010. máj. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hú köszi! Hát bőrig ázni nem fognak nem szeretik a vizet, de tuti nedvesek lesznek kicsit. Gondolom a bolhairtó nyakörvvel is ez a helyzet... Remélem... :D
2010. máj. 21. 17:24
 3/5 Winner of Royal Hill ***** válasza:
A jó fajta nyakörvek(Kiltix,Scalibor) vízállóak. Bár a Killtixet nem árt eső után kicsit megcsiszolni belül!
2010. máj. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez Bolfo, a cicáé, annak úgy tudom nincs ez a kettő amit említettél. De hát ő tuti kicsit sem megy vízre csak pont most ment ki valahova akkor már inkább nem hívom, mert tiszta víz lesz mire ideér :O
2010. máj. 21. 17:34
 5/5 anonim ***** válasza:

biztos, hogy árt... de valamit azért fog védeni

gondolom azért megszáradt rajta, mielőtt eső érte volna

2010. máj. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!