Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az normális, hogy ha hány a...

Az normális, hogy ha hány a kutya minden este?

Figyelt kérdés

Kb ugyan abban az időpontban ilyen éjfél körül.

Mitől lehet?



2017. júl. 17. 22:03
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk jóban. Kb 10 szer feljelentett már minket ezért azért. De náluk is nyitva van az ablak, szóval biztos, hogy hallja.
2017. júl. 18. 09:14
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem normalis. Vagy nem érdekli a tulajt vagy tudja hogy pl örökletes baja van a kutyának és azért hány. Nekünk is volt egy ami betegen született. Amit megevett vagy ki hányta vagy kifosta. A doki se tudod vele mit csinalni mivel emésztési rendelleneséggel született.
2017. júl. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Ha feljelentett és kezelhetetlen, akkor dobj be a postaládájába egy cetlit, hogy hallod, hogy a kutyaja ejszakankent hányni szokott és aggódsz érte. Legyen olyan szives, hogy vigye el azt a szerencsétlent orvoshoz. 10-es voltam
2017. júl. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

A cetlire mi is gondoltunk. Este bedobok egyet. Van a házukon kamera... nem tudom, hogy csak ez a béna műanyag kamera vagy igazi...

Majd meglátom, de nem hiszem, hogy egy cetli miatt majd rohan vele az orvoshoz ha eddig nem vitte.

2017. júl. 18. 10:31
 15/17 anonim ***** válasza:
Szégyen hogy rak a házukra kamerát de a kutyájukat állatorvoshoz vinni luxus. Egy próbát megér a cetli de már gyanítom milyen gazdáról lehet szó...
2017. júl. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Kedves #10-es!

6-os válaszoló vagyok. Ezt én is jól tudom, de a séta és a vacsora között szokott lenni legalább 1-1,5 óra amíg leülepszik neki a kaja. A futkározást a másik kutyusunkkal végzi a lakásban, nem én késztetem rá, de rá szoktam szólni olyankor, mert tudom, hogy mi fog utána következni..

2017. júl. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Jól sejtem, hogy be van zárva a kutya a kertbe és egyáltalán nem foglalkoznak vele? Aki ennyire leszrja, hogy a kutyája minden nap hány, az nyilván egyébént sem törődik vele. Azt hiszem, a helyi jegyzőhöz lenne érdemes fordulnotok, mert az egyértelmű, hogy közvetlenül a szomszéddal nem fogsz dűlőre jutni.
2017. júl. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!