Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy Golden Retriver...

Van egy Golden Retriver kutyusunk,3 hónapos lesz. Az állatorvos javasolta a csonterősítő szedését de mindenki lebeszél róla, amikor megtudják, hogy brit prémium kutyatápot eszik. Nem tudom mit tegyek Úgy tudom, hogy túladagolható!?

Figyelt kérdés
2017. júl. 24. 11:18
 1/8 anonim válasza:
Vigyázz ezekkel! Nem minden estben, de komoly gyomorpanaszokat is okozhatnak.
2017. júl. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem ízület erősítőt javasolt az orvos? Csonterősítőt akkor szoktak felírni, ha valami gond van.
2017. júl. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Megfelelő táp mellé nem kell csonterősítő. Zöldkagylós terméket viszont adhatsz neki.
2017. júl. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezt az állatorvossal kell megbeszélned, hogy milyen tápot eszik és hány dekát kap naponta. Ez a leglényegesebb mert így lehet kiszámolni hogy kell e kalcium, ha igen mennyi.

És jól tudod a kalcium nem tud kiürülni, ezért az se jó ha túl sok a bevitel. Ha meg túl kevés akkor elgörbülnek a csontok, ez lehet már mutatkozik a kiskutya mellső lábain, majd lesántul.

2017. júl. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mondtam az állatorvosnak,hogy mit eszik,de látszólag meg sem hallgatott.Annyira nem vizsgálta meg és nem is mondta,hogy gond lenne vele azért adjak neki csonterősítőt.Viszont ízületvédőt már vettem neki. Kicsit össze vagyok zavarodva,mert én jót szeretnék a kutyusnak.
2017. júl. 24. 16:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor kérdezz meg más állatorvost is. Vagy konkrétan kérdezz rá dolgokra. De érdemes meghallgatni másik dokit is.
2017. júl. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Feltétlenül kérdezz meg egy másik dokit vagy nyomtasd ki a táp összetevőit és azzal menj dokihoz. Az enyém a visan optimát evett, kérdeztem a dokitól hogy vitamin vagy bármi más adható e mellette azt mondta adható csak árthata a kutyának és ha nem akarom hogy túl legyen valami adagolva akkor ne vegyek ilyeneket.
2017. júl. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, mindenkinek a válaszát! Azt hiszem megkérdezek egy másik orvost is! Szép napot! :D
2017. júl. 27. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!