Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyök francia bulldogunk (6...

Kölyök francia bulldogunk (6 hónapos) megevett egy köröm ráspót ami ilyen áttlátszó műanyag (? ) vagy üveg (? ) ből volt. Lehet ebből baja? Nem fogja felsérteni a beleit vagy a gyomrát?

Figyelt kérdés
Minden sz*rt megeszik. Már nem bírunk vele. Pedig kap elegendő mennyiségű kaját!
2010. máj. 22. 16:10
 1/10 A kérdező kommentje:
Most meg nagyon bevadult, dobja magát ide oda. Nem lehet hogy fáj neki? A maciját a szájában nagyon durván tépi rázza mint aki megőrült.
2010. máj. 22. 16:14
 2/10 anonim ***** válasza:
Allatorvos felkeresese nem jutott eszedbe ? Mi honnan tudjuk, hogy felsertette-e a gyomrat ? Raadasul az sem vilagos (legalabbis nekem), hogy mit evett/ivott meg pontosan.
2010. máj. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mondtam hogy körömráspót. Kicsi volt. Aki tudná, az válaszolhatna.
2010. máj. 22. 16:37
 4/10 anonim ***** válasza:
körömráspó: én ilyen szóról még nem is hallottam :O Nics ennek a szónak köznapi elnevezése ? :P
2010. máj. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Winner of Royal Hill ***** válasza:

Na akkor szépen sorban!

Először is nem körömráspó,hanem köröm reszelő(nem hiszem hogy olyan messze laksz az aszfaltos úttól,hogy felétek nem ismeretes a reszelő szó)

Másodszor próbálkozz be egy állatorvosnál,de neki próbáld meg normálisan elmagyarázni mit evett a kutya.

Harmadszor kezd el nevelni a kutyát,mert ez a hülye szokás akár meg is ölheti.

Negyedszerre pedig tarts rendet magad körül,hogy az ilyen kisebb tárgyakhoz ne férjen hozzá a kölyök.

A kutya felelőség! Gondolom a gyereket se hagyod ott a forró vasalóval!

2010. máj. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
En is arra gondoltam, de ez a bizonyos "raspo" mit keresett egy muanyag(?) uvegben(?) ? Na mindegy is, meg mindig nem ertem, hogy mi innen honnan tudjuk, hogy mi baja lett...VIDD MAR ALLATORVOSHOZ!!! (elso voltam)
2010. máj. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Winner of Royal Hill ***** válasza:
Nem te vagy a hülye kedves első! A kérdezőnek fogalma sincsen miből volt a reszelő....
2010. máj. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az szerintem ráspoly akart lenni, reszelő, csak más szóval.

Kérdező!

Vidd állatorvoshoz, az megnézi, hogy kijön-e természetes úton vagy sem.

2010. máj. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Olyan helyen lakunk (nem magyarország) ahol a körömráspó gyakori elnevezése a körömreszelőnek, fiú vagyok, először ez a szó jutott eszembe, és nem ismerem a család nőnemű tagjainak a cuccait, hogy az most műanyag volt vagy miacsoda. És most én vigyázok a kutyára. Mindig rávan szólva, ha valami rosszat csinál, és mintha tudná is, hogy azt nemszabad, de akkoris csinálja. Gondolom azért mert még kölyök és eleven. Amúgy kicsi volt az a körömRESZELŐ szóval ne nagy reszelőre gondoljatok.
2010. máj. 22. 17:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha lenyelnél egy körömreszelőt rád se lenne jó hatással. Én még mindig állatorvoshoz vinném a kutyust.
2010. máj. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!