Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dog Chow Adult Small Breed...

Dog Chow Adult Small Breed táp kapható még?

Figyelt kérdés

A városi kiskereskedésben azt mondták, hogy úgy tudják megszüntették ezt a tápot és nem is lesz többet. Neten utána néztem, volt, rendeltem is, de nem kistestűeknek való tápot hoztak ki, hanem normál méretnek valót és mikor reklamálni akartam, akkor láttam, hogy le is szedték a holnapról.

Tud valaki valamit ezzel kapcsolatban? Létezik, nem létezik, nevet váltott, átalakult? Esetleg tudnátok ajánlani másik tápot nagyjából ilyen összetételben?


2017. júl. 24. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:
A Fressnapfban múltkor még volt. Viszont ilyen árban sokkal jobb tápok is vannak pl Brit Premium vagy (ha belefér 1000ft/kg akkor) Brit Care. A Premium középkategóriás, a Care már prémium. Mi jelenleg utóbbival etetünk, teljesen meg vagyunk elégedve, de a Premiummal sem volt gondunk. :)
2017. júl. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Első sorban, Dog Chowt akartam, mert az egyikük válogatós és azt imádta mindig, viszont a honlaptól is azt az infót kaptam, hogy beszüntették.

Megrendeltem a Care-t most már pár napja azt eszik, nem volt semmi gond az átállással, ízlik nekik.

Köszönöm szépen!

2017. júl. 30. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!