Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy chow-chow kutyust, viszont lakásban lakom.Olvasgattam már a neten, hogy lehet lakasban tartani, viszont én személyes tapasztalatokra lennék kiváncsi.Egész nap itthon vagyok, úgyhogy az egyedülléttel nem lenne probléma.Bármilyen tapasztalatot vagy véleményt megköszönök!
2017. júl. 28. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
A kolyok bulmasztiffot egyszer bennhagytuk a lakasban es hatalmas rumlit csinált megcsócsálta a wc papirt es mindent megragott ez az elso alkalommal volt amikor hazahoztunk kb 6 hetes lehetett es nem mertuk kint hagyni az udvaron
2017. júl. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia,


Szerintem bármilyet tarthatsz lakásban, csak foglalkozz vele sokat, meg sokszor vidd le, meg persze tanitsd meg mit lehet mit nem.

Nekem vizsla van lakásban,ha nem vagyok itthon nem csinál semmi rosszat, most meg fekszik a kanapén a hátam mögött teljes nyugalomban. :)

2017. júl. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!:)
2017. aug. 2. 17:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!