Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit jelent, ha rám teszi a...

Mit jelent, ha rám teszi a mancsát?

Figyelt kérdés

A kutyám gyakran csinálja ezt. Legutóbb pl. a hasán feküdt és én pedig guggoltam mellette, de mással foglalkoztam. Aztán amikor elkezdtem beszélni hozzá, akkor az egyik első lábát rátette a térdemre.

Máskor amikor az oldalán szokott feküdni, és a fejét simogatom, akkor is egyszer csak átkarolja a kezemet az egyik lábával, és szinte nem engedi hogy elmozdítsam a kezem.


A kapcsolatunk jó, tehát az a lehetőség hogy pl."dominálni akar" meg stb. ki van zárva.


2017. júl. 28. 20:44
 1/4 A kérdező kommentje:
És ha odamegyek hozzá hogy megsimogassam, akkor is emeli az egyik első lábát és rám akarja tenni. Olyan aranyos ahogy hadonászik vele. :)
2017. júl. 28. 20:46
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt hogy aranyos, és nem akar kimaradni a dolgokból.


Nálam csinálta azt, hogy vendég volt nálam, aztán valahogy féltékeny lett vagy nem tudom, de odajött a kuty, aztán ahogy írtad, a combomra tette a tappancsát.

2017. júl. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az összertozásotokat és a jó kapcsolatotokat jelenti. Mint ahogy mi emberek is, a házikedvenceink is szeretnek hozzáérni azokhoz akiket szeretnek. Én valószínűnek tartom, hogy a mancsok kézként való használatát tőlünk másolták le. Igyekeznek velünk emberi nyelven kommunikálni.

Nekem a macskám szokta csinálni. Ha leülök, odajön, lefekszik mellém. Lassan pislog egyet és ráteszi a mancsát a kezemre, és olyan gyönyörűen néz rám, hogy el tudnék olvadni. Leginkább akkor csinálja ezt, amikor rossz kedvű, feszült vagyok. Mindig jobb kedvre tud deríteni ezzel :)

2017. júl. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az enyém is mindig rám teszi a mancsát.


Szerintem ez amolyan "hé, simogass még" jelzés lehet :)

2017. aug. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!