Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tengerparton nem égeti a...

Tengerparton nem égeti a kutya mancsát a homok?

Figyelt kérdés

Horvátországba megyünk nyaralni, és hát nekünk embereknek is sokszor égeti a lábát a homok/kavics a tengerparton. Viszont sok helyen látom,hogy a kutyusok vígan szaladgálnak mindenféle védelem nélkül. Nem égeti a mancsukat?

Azon gondolkozom, hogy adjak-e a kutyámra pawz kutyacipőt a parton.


2017. júl. 30. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Horvátországban nem nagyon van homokos tengerpart, max sziklás és apró kavicsos. Mi is oda megyünk nyaralni és 2 éve is ott voltunk
2017. júl. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az enyémnek égette a Tisza-parton. Csak úgy szedte a lábait, aztán leheveredett az árnyékba.
2017. júl. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%

De.

A kutyának, ha tengerpartos - pihenős nyaralás van nem jó! Nem élvezik.

Ha nyaralni visszük a kutyát alakítsuk hozzá. Kora reggeli séta, késő esti, sok erdei/nemzeti parki /tó parti séta ahol fürödhet

2017. júl. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 szóval azt mondod hogy ha valaki egyszer kutyát vállalt soha többé nem mehet vele tenger partra nyaralni? Ez hülyeség.
2017. júl. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ilyet nem mondtam.

Csak alkalmazkodni kell vagy otthon hagyni.

2017. júl. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a te talpadat égeti, az övét is. Reggel és este vidd le inkább a vízhez, napközben a nagy melegben ne.
2017. júl. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én számtalanszor levittem a Tisza-parta így is. És ő kifejezetten élvezte! Ásott az árnyékban egy hűs gödröt és ott húzta meg magát. Meg a vízben tapicskolt; de fürdeni, úszni nem mert. És imádta amikor odamentünk!!
2017. júl. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, de biztos hozzászoktak. A tengerparti, melegebb országokban is élnek kutyák.

Szerintem vigyél cipőt szükség esetére, de várd meg, hogy reagál a kutya.

Egy ismerősömék fél évet töltöttek Horvátországban kutyástól tengerpart mellett, és semmi ilyen gondot nem említettek.

2017. júl. 31. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!