Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi van ha a kutyám meg evett...

Mi van ha a kutyám meg evett egy virágot a többi lent?

Figyelt kérdés

Az úgy volt hogy rendeztem a virágokat és voltak száradt virág szirmok vagy valami olyasmi és letettem más hová a száradt leveleket hogy majd ha ki megyek a szobából akkor kidobjam a kukába (azért tettem le mert közben mást is kellet csinálnom meg locsolni a virágokat stb) később láttam hogy a kutyám elvette azokat a szirmokat és lerakta a talajra ugyebár száradt volt össze törtek


Az a baj hogy fogalmam sincs mi a neve a virágnak és képet

Meg nem tom ezen hogy kel küldeni vagy hát amikor kérdeztem a gyakorin hogy hogyan lehet ezen küldeni akkor azt mondták hogy az az oldal már elerheto valami ijesmi mondtak


Piros színü a szirmai ha szirmok akkor nevezhető hosszú levelekkel olyan hegyes a végűek a levelek plusz levelek színe sötét zöld és a szirmai is hosszúak

De ezzel amúgy most nagyot mondtam ez bármijem lehet :-\ a szüleim nem tudják mijen fajta talán az anyukám de majd tőle majd meg kérdezem


Amúgy a kutyám nem evett belőle amúgy ebből nagy baj lehet ? Nagyon aggódok



2017. aug. 4. 22:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Címet rosszul írtam mert nem ette meg csak elvette onnan helyes irásert bocsi
2017. aug. 4. 22:32
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Édes istenem...😂😂akkor itt most mi a kérdés? Elvette a szirmokat? Vagy mi? Fogadok a kérdést valami 9 éves gyerek írhatta ki aki szabadidejében nem tud mit csinálni így inkább spontán kérdéseket ír ki gyakorira.. ja és a nyelvtan... *kell *ilyesmi *bármilyen *milyen stb...

Magyarul a kérdés érthetetlen és semmi értelme..

2017. aug. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ette meg, nem lesz tőle baja. Ennyire egyszerű.
2017. aug. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Mi baja lenne b+?? 😀😂😂 Nekünk füvet eszik, semmi baja. A virág amúgy ehető.
2017. aug. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az a nyelvtan könyved volt. Csak olyan ritkán használtad, hogy megszáradt és virágnak nézted.
2017. aug. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem lesz baja.

Egyébként képet feltenni ide: képkezelő. Egyszerű vele a dolgod. Az első sort kell ide bemásolni.

2017. aug. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!