Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnék olcsó pórázt/nyakör...

Hol tudnék olcsó pórázt/nyakörvet venni?

Figyelt kérdés
Szeretnék kb 5-5 dbot, a menhelyre vinni, de kb 10.000 Ft-ig. Tehát 1.000/db kb. De egyik állateledelesben sincs kedvező árú.
2017. aug. 9. 07:31
 1/5 anonim válasza:
Pepco?!
2017. aug. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kicsi Ricsikeee válasza:
48%
a jozseff városinn
2017. aug. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is a Pepcot mondanám. Esetleg ebay, bár az macerás, és mire megérkezik, el is felejted, hogy megvetted. Esetleg nézelődj nagyobb kínaikban, 100-as boltokban. Vagy, mondjuk Vateran vannak jó áron. Van egy eladó aki 3 pórázt is hirdet, mindegyikhez van hám, és újak. És a legdrágább közülük csak 890 ft (hámmal együtt) , a másik 2 meg mindössze 590 (hámmal) . Ha megmondod neki, hogy menhelyre vinnéd, még az is lehet, hogy a szállítási költséget elengedné, "adakozásképp".

Itt vannak a linkek:

[link]

[link]

[link]

2017. aug. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%
Miért nem viszel akkor inkább csak 2-3 db-ot?
2017. aug. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rendelj valamelyik kínai oldalról pl wish.com vagy aliexpress, én 500ft-ért rendeltem pórázt, 1000ftért kutyaruhát. Alin postaköltség sincs legtöbbször, wishen meg egy csomó dolog ingyen van és CSAK postaköltséget kell fizetni. Persze idő amíg ideér 4-5 hét, de legalább adott áron 2x 3x annyit is tudsz venni!
2017. aug. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!