Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha valakinek meghal a kutyája,...

Ha valakinek meghal a kutyája, nem túlzás hogy 10 nap múlva lesz új?

Figyelt kérdés

2017. aug. 9. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Valakinek kell hogy legyen egy új állata. Segít feldolgozni a régi elvesztését ha az újra koncentrál. Ki hogy dolgozza ezt fel. Valaki így, de olyan is van aki nem akar újat hónapokig.
2017. aug. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd,valakinek segít egy új kiskutya,eltereli a figyelmét és hasonlók... Illetve valaki gyorsabban,valaki lassabban dolgozza fel.
2017. aug. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt jelenti hogy nem szerette az előző kutyáját vagy nem volt fontos neki ha esetleg erre céloznál. Azt jelenti hogy szüksége van valakire aki betölti az űrt ami keletkezett számára, és szerintem ez rendben is van.
2017. aug. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkor jó, mert holnap megyek az új kutyámért a menhelyre, az előző pont elsején halt meg :(

Hiányzik nagyon a régi kutyus, de nagyon üres az udvar és én sem találom a helyem kutya nélkül. De az egyik kedves ismerősöm megszólt emiatt "Új kutya? Máris? Az igen.."

Persze függetlenül a véleményétől akkor is elhozom a kutyit, de kíváncsi voltam hogy többen is ezt gondolják-e, vagy csak simán az ismerőssel van baj.

Köszönöm a válaszokat!

2017. aug. 9. 18:38
 5/7 anonim válasza:
100%
Sajnálom a kutyusodat, de biztos ő is azt akarná, hogy boldog legyél és ne szomorkodj miatta. Biztos segíteni fog feldolgozni az első kutyád halálát, illetve kevesebbet fogsz majd gondolni rá, főleg ha egy kölyökkutyát hozol el.
2017. aug. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ebben semmi rossz. Ha úgy érzed, szükséged van új kutyára, nyugodtan vigyél haza egyet, és ne törődj mások véleményével. Szó sincs arról, hogy ezzel semmibe vennéd az előző kutyádat, és érthető, hogy szeretnél egy másik társat, ha ő már nincsen veled.
2017. aug. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősnek meg.momdd meg, hogy a saját szar unal.as életével foglalkozzon, ne veled.
2017. aug. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!