Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A pitbull miért olyan, , nagy...

A pitbull miért olyan, , nagy szám", ha a tibeti masztiff kétszer nagyobb nála, és fogadni mernék hogy simán széttépné a pitbullt?

Figyelt kérdés
Egy jól megtermett pitbull alig van meg 40 kiló, de vannak nála jóval nagyobb kutyafajták is, pl. a tibeti masztiff, ami 90 kilósra is megnőhet. Akkor miért a pitbullt tartják olyan ,,nagy számnak", miközben csak egy közepes termetű kutyafajtáról van szó, és vannak nála jóval nagyobb és vadabb megjelenésű kutyák?

2017. aug. 13. 21:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
27%
Képzelem ,hogynézhetett ki az a pitbulll egy igazi pitbullal szemben semilyen kuvasznak nincs esélye .
2017. aug. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Utolsó: Te nem vagy normális. A pitbull rá sem tud fogni a kuvasz nyakára, max a nyakbőrére. Nekem a 40kilós juhászra raktak már rá cigányok pitbullt, ki kellett tépni az enyém szájából a pitet, hogy ne haljon meg szerencsétlen. Egy nagyobb kan kuvasznak van akkora nyaka, mint egy pitnek a mellkasa. Sokkal nagyobb feje van, meg van akár 35 kiló többletsúlya is a pithez képest. Nem véletlenül vannak súlycsoportok az idióta harcoltatóknál.Szerinted egy 60 kilós boxoló meddig bírja egy nehézsúlyúval? Hát nem sokáig. Nem véletlenül szokták egymással harcoltatni őket. Piteknél a max súly 27kg, de kondícionálva 14-18kg között mozognak.
2017. aug. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Hát ja. A kuvasz több mint kétszer nehezebb is lehet egy pitnél, mellesleg erősebb a testfelépítése is. Szerintem inkább nincs olyan pit, ami elbánna egy kuvasszal.
2017. aug. 18. 22:39
 14/23 anonim ***** válasza:
Aha amig egy kuvasz birja a bunyot 10 percig addig egy pitbull 1 óráig tehát ha a kuvasz nem tudja gyorsan elintezni akkor nem marad sok esélye . A törökök kangalokkal verekesztetik öket es nem ritka hogy azokat is legyözik nem hogy kuvaszokat
2017. aug. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Ezen a videon a kuvasznál joval nagyobb kutyakat gyöznek le a pittek , tehát a súly nem döntö tényező .

[link]

2017. aug. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
#14, honnan szedted, hogy egy óráig is bírja? Nincs az a kutya, ami 1 óráig is bírná a harcot.
2017. aug. 19. 08:24
 17/23 A kérdező kommentje:

#15, azon a videón pont hogy a legtöbb harc olyan, hogy úgy kell kitépni a pitbullt a másik szájából. Szerintem ha már kutyákat harcoltatnak, kettő kb. egyforma méretűt engedjenek össze, mert pl. az első harcnál is látszik hogy az a kutya legalább másfélszer nagyobb és úgy kell leválasztani a pitbullról...

Azoknak meg gratulálok, akik azt élvezik, hogy két kutyát egymásnak eresztenek. Azoknak meg mégjobban, akik a gyereküket is elviszik ilyenekre... (valamelyik harcnál látszik, hogy a rács mögött ott egy kislány)

2017. aug. 19. 08:33
 18/23 anonim ***** válasza:
Tipikus bulltartó. Életben nem látott még falusi juhász és pásztorkutyát akcióban. Kuvasznak másfélszer akkora feje van mint egy pitnek, meg lazán 70-es nyaka. Az egy pit mellkasa. Mondom, csipkedi a nyakbőrt maximum, mint a videódon is. Nálunk a két kutya, aki között van 30 kiló különbség ugyanígy játszik, mint a videóban a pitek "harcolnak". A kicsi belecsíp a nagy nyakbőrébe, a nagy meg kb mászkál vele, húzza maga után a másikat.
2017. aug. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
13%

Kérdező nem tudom mejik videot nézted de ott az oszes videon a pittek nyernek , ezzel nem azt mondom hogy a pittek keményebbek a kangaloktól tibeti masztiffoktól vagy kájoktol de ha képes legyőzni ezeket a kutyákat akkor egy komondort is ami joval gyengebb ezektol a kutyáktól . Nem azt mondom hogy nincs olyan komondor aki meg nem győzőt le pitet de a pit szerintem 60-40 százalekban töbször nyerne

(Egyébkent huskym van)

2017. aug. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
15%
Bocsánat valamiért komondort irtam kuvasz helyett
2017. aug. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!