Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyák új gazdihoz szoktatása!...

Kutyák új gazdihoz szoktatása! Járt már valaki hasonló cipőben? Mit tegyek, hogy egyszerűbb legyen?

Figyelt kérdés
Véleményeket, tapasztalatokat szeretnék kérni. 2 foxim van (anya-lánya) és sajnos rajtam kívül álló okok miatt el kell ajándékoznom őket. Nagy nehezen találtam valakit, aki mindkettőjüket befogadja, így nem lennének szétválasztva. Szeretném nekik megkönnyíteni a gazdiváltást,hogy kevésbé stresszelje őket,aki tudna ebben segíteni, kérem írjon!
2017. aug. 16. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Add oda neki őket és ne látogasd. Ha nem mész folyton látogatni, akkor sokkal könnyebben megszokják az új helyet. Nagyjából ennyi, többet nem tudsz tenni.
2017. aug. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lényeg, hogy jó gazdát találj nekik.

Ha lehet, már találkozzon velük az új gazdi párszor, hogy ne legyen teljesen idegen. Játsszon velük, stb.

Amikor átadod őket, onnantól pedig ne látogasd meg őket soha, ne zavard őket össze ezzel. Így fognak a leggyorsabban az új gazdihoz elkezdeni kötődni.

2017. aug. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Először találkozzanak többször. Sétáljatok együtt és ismerjék meg. Utána add oda őket neki és ne látogasd
2017. aug. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, az idősebbet az utcáról mentettem, csak úgy kirakta a "volt Gazdi", nem szeretnék neki újabb csalódást. köszönöm a válaszokat
2017. aug. 16. 09:52
 5/5 anonim ***** válasza:
nekünk is van két mopszunk,mind a kettőt ajándékba adták három éves korukban,mert elmentek külföldre dolgozni,nekünk úgy volt,hogy el jött a régi gazdi megnézte a körülményeket,megnézte,hogy velünk kijönnek-e a kutyák,utána elhozta őket és soha többet nem jött,a kutyáknak kellett egy kis idő mire átszoktak,de egy hét után már otthonérezték magukat,te is tegyél így,mint az én kutyáim régi gazdija!
2017. aug. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!