Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kis spitz kutyát lehet udvaron...

Kis spitz kutyát lehet udvaron tartani? (Sok gondoskodás, szigetelt hely, nagy udvar játszásra) Milyen kennel lenne a neki való? Csak estére lenne bezárva.

Figyelt kérdés

2017. aug. 17. 09:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
78%
Oké, akkor tartsd kint a shibádat, ha szerinted az jó. Én nem tenném.
2017. aug. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%

De mert baromi okos vagy ra is kerestem neked:

[link]

2017. aug. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%

Nem az a baj, ha nem tudaz valamit, hanem ha finoman felvilagositanak legalabb nezz utana, h igaz-e, nem pedig ostoba modon hajtogatni azt amiben latvanyosan nem vagy kepben. A shiba maeha jol turi a hideget pl. de vannak mas kozepes meretu spitzek akiknek szinten meg kottyan.


Meg kiallitasokra is szoktak oket kicsapni a hidegbe, hogy hatalmas bundat novesszen es ezalltal szebb legyen a kutya....

2017. aug. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
A masik kedvencem, hogy a spitz tarsasagi kutya...szinte mind kokemeny vadaszkutya/munkakutya, nyilvan vannak mar "torzulasok" mint a pomi, de a tarsasagi kutyaktol igen messze allnak(de nemelyik kepes ebben a szerepkorben is helytallni).
2017. aug. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
74%
Én még valami mást mondanék, amit a többiek nem írtak: mifelénk (pedig megyeszékhely) sokszor lopnak drága fajtatiszta kutyákat. Kerítés mögül is.
2017. aug. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
79%
Nem azokat időket éljük, hogy egy shiba vagy egy spitz vadászgatna... Attól mert jobban tűri a hideget, mint pl egy vizsla vagy csivava, az még nem azt jelenti, hogy akkor tartsuk kint télen-nyáron nyugodt szívvel... Akiben van egy csepp jó érzés, az legalábbis nem hagyja kint a kutyáját, főleg egy kistestűt... Kutyát maga MELLÉ vesz az ember, nem a kertbe, dísznek... Arról nem is beszélve, hogy csak egyszer kell arra járnia egy nem épp jószándékú embernek, hogy megmérgezze vagy ellopja...
2017. aug. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. aug. 18. 09:07
 18/23 anonim ***** válasza:
Nem az volt a kerdes, ha hogy mioyen idoket elunk, hanem hogy lehet e vagy sem. Linket is adtam irtam is, d tovabbra is szanalmasan vergodsz. Nincs igazad csak neked valamiért nehez elismerned. Tiszta gaz vagy.
2017. aug. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ja es minuszoljal barom nehogy a normalis helyes valasz atjusson a kerdzohoz, csak a te csokott baromsagod. Vicc.
2017. aug. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

#70%-os okoska, a nagy linkedben sem az van, hogy azokat a kutyákat kint lehet tartani ÁLLANDÓAN! Talán olvasd is el amit linkelsz, mielőtt tolod a hülyeségeidet! Amúgy meg épp TE kezdtél el itt regélni a szamurájokról és társaikról, nem kicsit vagy szánalmas...


Mindenki írja, hogy NEM lehet kint tartani, akkor fogd már fel hogy nem lehet! Ha nem tetszik, ott a jobb felső sarokban az X!

2017. aug. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!