Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit Care vagy Taste of the...

Brit Care vagy Taste of the wild táp jobb minőségű?

Figyelt kérdés

Valakinek van velük tapasztalata?

Kölyök francia bulldognak lenne.



2017. aug. 17. 16:25
 1/7 bollocks ***** válasza:
30%
TotW nagyságrendekkel jobb.
2017. aug. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Brit
2017. aug. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Taste of the Wild :)


Mi is azzal etetünk, nincs rá panasz

2017. aug. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%

Mi most Taste of the wild pasific stream puppy (halas kölyök tápjuk) etetünk. Eddig nincs rá panasz, a kutya szereti, szívesen eszi, a kaki nem sok és jó állagú. Hátulütője, hogy mivel halas, az egész kutya átvett egy csöppnyi halszagot, de nem vészes, épp csak érzem, ha odanyomom az orrom megszagolni :D .

Én összetétel alapján a Brit Caret is jónak gondolom, még is TOTW-t vettünk, mert arra többen esküdtek.

A "B" tervünk (ha a TOTW nem jött volna be) a Brit Care volt, abból is a halas.

Szóval én úgy gondolom, hogy amelyik neked szimpatikusabb azt válaszd, és ha az esetleg nem jön be, akkor ott van tartalék tervnek a másik.

2017. aug. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Egyértelműen a ToTW a jobb, de azért nem mondanám hogy nagyságrendekkel, no meg ez az árakon is látszik. Ha valaki megengedheti akkor a drágább általában minőségibb, de szerintem a brit ár/érték arányban korrektebb... Az 1260 Ft/Kg-os árával egy nagyon jó alternatíva azoknak akik nem akarnak az alig olcsóbb kitekattal és társaival etetni, de pl. egy acana már nem férne bele a keretükbe. Mivel azért a Brit Care már pont az a kategória minőségbe ami bőven elfogadható és nem lehet lelkiismeret furdalásunk ha ezzel etetjük az állatainkat.
2017. aug. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Brit care a sokkal jobb!!

TotW mérgező!! A pontos összetételét sem tudni!! Több, mint a fele krumpli!! Brit hypoallergén, magas hústartalom, csupa vitamin!!

2020. dec. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak itt hagytam, hátha valakinek szüksége volna rá, tudja, a Brit Care a JOBB!!!
2020. dec. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!