Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek odaadhatom a...

Szerintetek odaadhatom a Beagle kutyámat, hogy vadásszanak vele?

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves Beagle szukám és van egy hajtóvadász ismerősöm, gondolkodtam rajta , hogy odaadhatnám neki , hogy vadásszanak vele , csak nagyon félek , hogy baja lesz vagy elvesztődik. Szerintetek adjam oda , milyen gyakran történnek balesetek?(persze tennék nyakörvet meg bilétát rá .Sípra , kézjelre is vissza lehet hívni és tudja a helybenmaradást stb.)

2017. aug. 21. 09:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ki van képezve legalább alapokba?

Ha nincs akkor menj vele mindenképp te is

2017. aug. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
HÁT ÉN MÁSNAK BIZTOS NEM ADNÁM A SAJÁT KUTYÁMAT, NEM TÁRGY HOGY CSAK ÚGY KÖLCSÖNADJUK MINT EGY SZERSZÁMOT MONDJUK.nEM IS ÉRTEM, HA SZERETED EGYÁLTALÁN A KUTYÁT, HOGY JUTOTT ESZEDBE ILYESMI?
2017. aug. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretem a kutyámat és épp ezért akartam , hogy vadásszon , hogy érezze jól magát!!!
2017. aug. 21. 09:29
 4/12 anonim ***** válasza:
Menj velük te is.
2017. aug. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én mennék , csak nem szeretem az ilyen dolgokat :(
2017. aug. 21. 09:34
 6/12 anonim ***** válasza:

A kutya a gazdájával érzi jól magát. Hidd el, ha elviszed sétálni, meg labdázol vele, jobban érzi magát, mintha idegenekkel puskadurrogás közepette kell erdőben szaladgálnia.


Tudja egyáltalán, mi az a vadászat? Van alap kiképzése? Vagy csak futna az erdőben amerre lát? Miért gondolod, hogy jól érezné magát ha vadászatra menne????

2017. aug. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az alapokat tudja és szerintem szeretne hajtani , mert nagyon szeret futni és a teheneket is próbálja kergetni , meg egyszer ki jött egy tyúk és ugatva kezte "hajtani" , nem fogta meg , csak kergette.
2017. aug. 21. 09:42
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos, hogy nem adnám. Félnék, hogy véletlenül meglövik vagy akár meg is ijedhet a puskadurrogástól és ilyen stresszes szituációba nem fog egy idegenre hallgatni.

Ha vizslám lenne és pórázon kéne a lőtt vadat követnie, akkor viszont elgondolkodnék rajta.

A vadász ismerősödet egyébként már kérdezted erről?

2017. aug. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Az alapokat tudja és szerintem szeretne hajtani "


Kinél, hogyan tanulta az alapokat? Vele menne most is, vagy egy idegennel?

2017. aug. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Vizsgája van annak a kutyusnak, vizsga nélkül nem lehet vele vadászni.

[link]

2017. aug. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!