Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lesz a kutyámmal ha el...

Mi lesz a kutyámmal ha el kell mennem az ország másik pontjára és nem vihetem magammal?

Figyelt kérdés
Egyedül élek,el kell mennem dolgozni máshova,nem vihetem magammal.Annyira hozzám van szokva hogy nem tudom mit fog csinálni ha napokig nem lát.Esténként velem alszik,ezt elvárja.A szomszédok adnának enni ez meg van oldva.

2017. aug. 25. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Mennyi időre mész?

Hosszabb időre én biztos nem mennék sehova a kutyám nélkül, az szentség!

Ha hetekről, hónapokról van szó, akkor keress olyan szállást, ahova viheted, akkor legalább este lát téged.

Valakit meg bízz meg pénzért, aki napközben megsétáltatja.

Te meg reggel és este.

2017. aug. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Csivavát egyedül hagyni? Annyira gazdiközpontúak... Én átgondolnám ezt a melót :/
2017. aug. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Nem hagynam, ha nem lenne olyan emberre bizni, akit ismer, szeret, hozza van szokva es tudom, hogy o is szereti es vigyaz ra normalisan. Inkabb az utolso falatot is oda adnam a kutyanak. De nem hagynam. Ugyis depresszios, ha anyukam vigyaz ra, pedig egyutt elunk/el vele amugyis. Hosszabb idore itt hagynam, szerintem bele is doglene a kutya.
2017. aug. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyen életvitel mellé én nem is vállaltam volna kutyát
2017. aug. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!