Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek csúnya a mopsz?

Szerintetek csúnya a mopsz?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretnék mopszot anyukámnak is tetszik de apukám csúnyanak látja. Egyik barátnőmnek is ezt mondták a szülei aztán valahogy, valamiért megtetszett nekik. Hogy tudnám apukámnak megmutatni hogy milyen aranyosak?
2017. szept. 3. 17:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se szép, se a többi ilyen kutya mint a francia és angol bulldog, de ízlések és pofonok.

Viszont azt tudom, hogyha valamilyen csoda folytán hozzám kerülne egy mentett ilyen fajtájú kölyök és kicsi korától velem lenne az emberhez úgy hozzá nő, hiába csúnya imádni fogja.

2017. szept. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a legszebb ,de persze mindenkinek más tetszik :) Tud aranyos is lenni
2017. szept. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint én is csúnyának tartom őket, viszont ha vennétek egyet, akkor apukád is nagyon hamar megszeretné, mert a kutya személyisége mellett általában eltörpül a "csúnyasága".
2017. szept. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Engem a mopszban nem is a csúnyasága zavar, hanem az életképtelensége... Röfög, fújtat stb. Eddig több mopszot ismertem, mindegyik büdös is volt. Mindenféle genetikai problémáik voltak (epilepszia, szívbetegség stb), pedig nem szaporítótól voltak!
2017. szept. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Én és a párom imádjuk őket,hihetetlenül édesek.. Annyira nyomik,hogy már szépek. Viszont az egészségügyi problémái miatt más fajtát választottunk..
2017. szept. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kölyökkorukba tényleg "furcsán aranyosak", de a fajta egészsége miatt nem ajánlom. Éppen pénteken altatták el szüleim középkorú mopszát, mert a gerincbénulása miatt állandóan össze-vissza végezte kis- és nagy dolgát, valamint folyamatosan húzta le a bőrt a hátsó lábairól és az ágyékáról, emiatt pedig nem lehetett volna egy percre se egyedül hagyni.
2017. szept. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%
Jack Black is csúnya, mégis szeretjük.
2017. szept. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%
igazából tényleg eléggé megosztó egy kutya, ez az a típus, ami olyan csúnya, hogy már aranyos :D csak szánni lehet nyomorultat, amiért az ember ilyen szerencsétlent tenyésztett, ami horkol és fulladozik. szerintem aranyos, apud max az egyéniségük miatt fogja megszeretni.
2017. szept. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sosem tetszettek. Egyik rokonomnak van egy mopsz kutyája, cuki, kedves egyébként, de szinte már félek tőle, vagyis inkább attól, hogy a következő percben rosszul lesz.

Rengeteget hány szegény, folyton röfög, alig bír menni, úgy állnak a lábai a túltenyésztéstől, a nyelve el sem fér a szájában, folyton liheg, az orrából buborékozik a takony, és ha hozzám dörgölőzik, érzem, hogy a szemét sem csukja be, tehát konkrétan azt érzem, ahogy a szeme nekinyomódik a lábamnak, nedves...

Szóval inkább szomorú látvány. Nem irigylem a mopszokat.

2017. szept. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csúnya, de ez a legkevesebb probléma vele.

Sokkal nagyobb gond, hogy nem tud normális, kutyához méltó életet élni, mert nem kap normálisan levegőt szegény.

Ezért az ilyen kutyák tenyésztését a jelenlegi formában nem is engedélyezném.

2017. szept. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!