Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyafajtás "szobrocskákat"...

Kutyafajtás "szobrocskákat" hol lehet venni/rendelni? Gyűjtők esetleg?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi a pontos neve, kutyafajtás modellszobrocskákat szeretnék gyűjteni szines kivitelben, de nem tudom hol lehet venni, van ilyen bolt, vagy neten kell rendelni és milyen honlapról, van valakinek tapasztalata?

Volt egy időben gyerekeknek újság amiben volt mindig egy szobor egy fajtáról, az létezik még? Mennyi jelent meg annak idején?


2010. máj. 27. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Aukciós oldalakon is próbálj meg szétnézni:

vatera.hu, teszvesz.hu, toplicit.hu, stb.

2010. máj. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Itt esetleg: [link]
2010. máj. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem van egy pár de elég elhasznált némelyik mert játszottam velük. Ők voltak a falka. xD Volt vezér meg mindegyiknek felesége. :D

Szerintem nincsen az az újság. Be lehetett fűzni egy könyvbe.

2010. máj. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megvan az összes megjelent füzet és szobrocska. Ha jól emlékszem 650 Ft volt darabja. Megnézem hány darab van, ha érdekel esetleg eladom, persze a füzetekkel együtt. Tökéletes állapotban vannak, gyerek soha nem játszott velük. Küldj emailt és küldök róluk fotót. Egy egész polcnyi kutyaszobrocska.
2010. máj. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsó: mi volt a címe? Ha tudnám utána tudnék nézni. privát mailt tudsz írni, milyen fajták vannak meg és le is fotózhatnád csoportban, h lássam hogy néznek ki.

További pü-ben.

2010. máj. 27. 11:50
 6/6 anonim ***** válasza:
18 db szobrocska van, az első kötet füzeteihez adtak egyesével. Két kötet jelent meg Magyarországon, összesen 36 füzet. Kutyák nagy enciklopédiája a címe. Küldj emailt, küldök képeket.
2010. máj. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!