Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon büdös a kutyám lehete,...

Nagyon büdös a kutyám lehete, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mopszom van 1 éves múlt. Eddig nem volt ezzel probléma. Jó minőségi tápot eszik plusz főtt húst, mindig kap rágó csontot, alga lehelet frissítő ragokat. Tegnap megnéztem a fogat, nagyon nehezen engedte és láttam, hogy lépedékes egy picit és egy kevés szürke valami van rajta az inyenel. De csak enyhén. Mit csináljak vele? Nem merem mosni a fogat, mert nagyon nem engedi.
2017. szept. 19. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom az állatorvos eszedbe sem jutott?
2017. szept. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nyilván eszembe jutott az állatorvos,de ha esetleg én is itthon meg tudom oldani nem fogok vele állatorvoshoz szaladni, mert büdös a száj.

Második "valaszolo", bár ez Koránt sem válasz volt. Együtt elek a kutyámmal a lakásomban, és bár nem csokolozom vele, mégsem fogom eltűrni, hogy büdös legyen a szája, mint más igénytelen emberek. Plusz esetleg ez más problémát is vethet fel, ezért is érdeklődöm.

2017. szept. 19. 09:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ne vedd komolyan a csókolozós választ, azon csak nevess. :)

Szerintem állatorvos, ha nem múlik el. Tessék, egy tipp: [link]

2017. szept. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!