Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya gumi csont! Nem árt...

Kutya gumi csont! Nem árt neki? kép lent!

Figyelt kérdés

vettem a kiskutyámnak az állatboltba egy gumi kisjátékot mert jön a foga. és rág.

arra lennék kiváncsi ha lenyel belőle darabokat nem-e árt neki az anyag ??


[link]



2017. szept. 22. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Ez ilyen habszivacs szerű csak tömörebb nem? Elég nagy esély van rá hogy kirágja, az én kutyám gyakorlatilag minden gumijátékot előbb utóbb kirág ami sípol vagy ilyesmi mint ez, ezért van általában rájuk írva hogy nem szabad hagyni hogy felügyelet nélkül játsszon vele. Amíg tudsz figyelni rá rágcsálja, de ha nem akkor vedd el tőle mert baja lehet ha szétrágja és lenyeli.
2017. szept. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%

Mivel nem ehető anyagból van a játék, 50-50%, hogy problémát okoz. Nem derül ki, pontosan miből van, a gyártók ügyeltek-e az általad említett problémára, vagy csak megcsinálták és zsebelik a pénzt sok más gagyi állatnak való cuccal együtt.


Azért figyelgesd majd, hogy egyben van-e még a játék, hiányzik-e belőle darab. Remélhetőleg nem tud lerágni belőle darabot, ha meg mégis, és lenyeli, akkor vagy végigmegy rajta, vagy kihányja, vagy elzárja a beleit... De ha nem látod túl gagyinak, add oda neki, igazából sajnos bármi mást is ugyanúgy lenyelhet.

2017. szept. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) elveszem tőle felügyelet nélkül !
2017. szept. 22. 22:32
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Rágcsálásra ehelyett préselt, szárított bőr, bikacsököt, nyers marhacsontot vegyél. Sokkal egészségesebb a fogának, tovább tart, és az sem baj, ha eszik belőle.
2017. szept. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
Én nem régiben vettem a két vizsimnek ehető(!!) csontot ,viszont szándékosan kissé keményet választottam. Szerintem ez tovább tartott nekik mint a gumicsontok..:)
2017. szept. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!