Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elhízott kiskutyák?

Elhízott kiskutyák?

Figyelt kérdés
látom hogy mostanában nagyon sok tenyésztőnél el vannak hízva a kölykök 7-8 hetesen dupla kg vannak mint ami elvárható lenne ol ( 3kg helyet 6 kg ) a kutyának nincs alakja e miatt nem is látszik mi lesz belőle az ízületeket is nagyon leterheli a sok +kg és még aztán azoknak kötik ki hogy " soványak a kutyái " akik megfelelő kondiba tartják őket miért van ez nektek közepes termetű ebetek hány kg volt 7-8 hetesen enyém 4 kg és nem sovány de nem is kövét csinos nagylány. ( 8 hetes akita )
2017. szept. 28. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Azért, mert azok nem tenyésztők hanem szaporítók. A tenyésztő erre figyel hogy jó súlyban legyetek. A 7 hetes kutyának az anyja mellett a helye még és remélem nem arra irányul a kérdésben a figyelem középpontja hogy kiemeld hogy akitád van.
2017. szept. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
nekem is akitám van, sajna azt nem tudom hogy 8 hetesen hány kiló volt mert 3,5 hónaposan került hozzánk, akkor kb 10kg volt ha jól emlékszem. Azt hiszem a doki szerint kicsit duci volt, most viszont jó súlyban van, semmi baja, makk egészséges. Jobban teszed ha nem a szapis kutyák súlya miatt aggódsz hanem a kutyáddal foglalkozol. Az akiták nem egyszerűek, most még talán normális kutyaként viselkedik, de pár hónap és elkezd igazán akitásan viselkedni. Ez nem az a fajta akinél ki lehet élvezni a kölyök kort, már most rá kell gyúrni a nevelésre és tanításra.
2017. szept. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azok nem tenyésztők, hanem szaporítók.
2017. szept. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pitem 3,8 kg volt 8 hetesen, amikor hazavittük.

Most 8 éves, 22-24 kg. Nem egy kövér típus.

2017. szept. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem ő az első akitám szoval tudom mienek. De olvasom itt ot hogy jaj az enyém már 12 hetesen 12 kg az enyémek ekor voltak 6 kg körül ( tenyésztőtől vannak ) 3 csodaszép kutya 1 fehér 1 csikos és most a kis vöröst hozom haza vasárnap aki 4kg volt 8 hetese most 12 hetesen 8kg
2017. szept. 29. 15:38
 6/6 A kérdező kommentje:
De ő fiu , a nagyok lányok
2017. szept. 29. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!