Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi egy Aussie ára?

Mennyi egy Aussie ára?

Figyelt kérdés
A Tanmarks kennel nél és a Silver Dream kennel nél mennyibe kerül egy kölyök vagy ez a szinétől vagy a korától is függhet ??

#ár #kennel #Aussie #tanmarks
2017. okt. 7. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
150 körül vannak szerintem, de ez a szülőktől és ahogy mondtad a színétől is függhet. Egyébként más kennel nem jöhet szóba? Vagy esetleg nem 2-3 hónapos kölykök? [link] Ezt találtam ha gondolod nézd meg. Nem tudom milyen színben gondolkodsz, de nekem édesnek tűnik
2017. okt. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lentebb kell görgetni. Ja és az idősebb egyedek ára valamennyivel olcsóbb
2017. okt. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

jöhet más kennel is , csak nekem azt mondták hogy ez a kettő a legjobb .

Már néztem más kenneleket is csak azoknál csak rövid farkúak voltak , én meg hosszú farkút szeretnék.

2017. okt. 7. 17:37
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ár mindenütt körülbelül ugyanaz, különben mindenki az olcsóbbat választaná, mert sajnos egyre kevesebb embert érdekel a minőség... Még akár törzskönyves kutyáknál is, főként az olcsót, és nem pedig a minőségit keresik sokan, és itt nem a hobbi minőségű kiskutyákra gondolok, mert az minden alomban előfordulhat... Az ár függ a kutya minőségétől, korától, színétől, nemétől. Egy kiállítási-és tenyésztési minőségű blue-merle szuka 1000 €-tól indul ( 300.000 ft ), míg egy színhibás, hobbira eladott black-tricolor kan kölyök akár csak 200.000 ft is lehet. A merlék mindig drágábbak, ugyanígy a szukák is drágábbak a tenyészértékük miatt. Egy gyengébb minőségű kölyköt, aki csak családi-és hobbi kutyának kell, már 200.000 ft körül lehet szerezni ( ivartalanítási kötelezettséggel ), míg egy kiállítási minőségű kutya 350.000-et is megérhet - itthonra ; külföldre ettől valamivel többért adjuk, mivel a kinti árak alapból 1000 €-tól indulnak. De javaslom, ne sokadkézből, hanem a valódi tenyésztőktől, mint a fent említett kennelek tenyésztői is, tájékozódj, az mindig biztosabb, mint az ,,azt hallottam, hogy" , ,,úgy gondolom, hogy" típusú válaszok. Ha igazán érdekel a fajta, nemcsak az ára miatt, számtalan kérdés miatt keresi fel az ember a tenyésztőket... Ha pedig csak az ár az érdekes és a fő befolyásoló tényező fajtaválasztásnál, akkor pedig tárgytalan a téma. Az aussie még úgy-ahogy abban a szerencsés helyzetben van, hogy van egy aránylag fix, 300.000 ft-os ( plusz-mínusz... ) ára, ami kitűnő szűrőár, hogy tényleg csak azok érdeklődjenek utána, akik ezt a nem mindennapi, különleges és rengeteg foglalkozást igénylő csodakutyát megfelelően hajlandóak tartani és szeretni egy életen át, mert messze nem való mindenkinek s Isten mentse attól, hogy a divattá lett, szerencsétlen border collie sorsára jusson.
2018. júl. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!