Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet valaki tápforgalm...

Hogyan lehet valaki tápforgalmazó?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt pl a Royal Canin céget. Olyan munkakörre gondolok, akik ki is viszik a tápot, valamint elmondják a fontosabb dolgokat róla, összetevő, milyen kutyának melyik ajánlott stb...
2017. okt. 11. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:

a) keresel egy céget aki ezzel foglalkozik és jelentkezel oda.

b) alapítassz egy céget és elkezdessz ezzel foglalkozni


A kettő pedig eléggé üti egymást mert aki kiviszi a tápot az nem mond el semmit. Rendelésre viszi és mivel sürgeti az idő siet a következő kiszállításhoz.

Aki pedig elmondja a dolgokat azt úgy hívják, hogy fressnapfos eladü.

2017. okt. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem, nem üt el egymástól, nem tápfutár szeretnék lenni, hanem forgalmazó.

ezért írtam a Royal Canint példának, mert ők kiszállítanak is + informálnak

A kérdés pedig inkább arra irányult, hogy milyen feltételei vannak, hogy tápforgalmazóként dolgozzak (nem saját cégnél)

2017. okt. 11. 16:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt anélkül is eltudom mondani, hogy a Royal Canin egyik kutyának sem ajánlatos, hogy nekik dolgoznék.


De ha konkrétan a fennt említett cégnél pont ez a munkakör érdekel akkor miért nem kérdezed meg ott/jelentkezel?

Az elvárások pedig többnyire B kategóriás jogosítvány, talán saját gépjármű (leginkább dobozos, furgon) és maximum egy érettségi.

2017. okt. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem etetnék én se soha Royal Caninnal, ismerem a táp összetevőit. Csak per pillanat őket tudtam példának felhozni.
2017. okt. 11. 17:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Kiválasztasz egy táp gyártóját.

Felveszed velük a kapcsolatot.

Pontosan elmondják, milyen feltételeknek kell megfelelned.

Általában az országban igyekszenek minél több régióban jelen lenni. Ahol te élsz, ha ott bizonyos körben még nincs forgalmazójuk, már első jó pont.

Kell hozzá telephely, ahol tárolni tudod az árut.

Kell hozzá autó, amivel ki tudod szállítani a megrendelt árut.

Az is jó, ha ki tudod szolgálni a telephelyeden az oda betévedőket.

Ami még nem elhanyagolható: Pénz a kezdő mennyiséghez, vállalkozói.

Szűken ennyi.

2017. okt. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!