Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Appenzeller sennenhund? Van...

Appenzeller sennenhund? Van itt olyan aki jártas a fajtában, akinek van tapasztalata vele?

Figyelt kérdés

Tervezek egy új családtagot a közelebbi-távolabbi jövőben, a kutyám egy nagyon játékos és lelkes kismaci, de csak hobbi szinten sportolunk vele, szeretnék mellé egy magasabb energiaszintű kutyát akivel versenyszerűen sportolhatok. Először egy atletikus felépítésű, hosszú lábú, bulltype vagy vizsla felmenőkkel rendelkező keverékre gondoltam, de a hétvégén külföldi agility versenyen jártam és először láttam élőben appenzelli pásztorkutyát, azonnali szerelem volt. Sajnos a gazdájával nem találtunk közös nyelvet amin kommunikálhattunk volna, így itt próbálnék kérdezősködni. Kérlek jelentkezzen akinek appenzellije van vagy esetleg aki közelebbről ismer egyet (vagy többet :D ). Nem a netes és könyvből szedett sablonszövegekre vagyok kíváncsi, azokat én is ismerem. Ez a fiatal kan akit én láttam, nagyon jó természetű volt és meggyőző teljesítményt nyújtott, azt szűrtem le hogy megvan benne minden amit én keresek egy kutyában, remélem hogy ez a feltételezésem beigazolódik.

Tudjátok hogy mennyibe kerülhet? Még véletlenül sem sajnálnám rá a pénzt, de azért van egy határ.

Valamint ha tudnátok ajánlani nekem tenyésztőket akikkel felvehetném a kapcsolatot, azt nagyon megköszönném. A legtöbb weboldalt amit néztem már évekkel ezelőtt frissítették, de ha más megoldás nincs próba-szerencse alapon írok a megadott e-mail címekre.

Köszönöm a segítségeteket!



2017. okt. 16. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:
2017. okt. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2017. okt. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!