Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Közép ázsiai juhász kennelekné...

Közép ázsiai juhász kenneleknél kivágatot füllel és csonkolt farokal adnak még el kölyköket?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy van még olyan kennel Magyarországon hogy kivágot füllel és caonkolt farokal adnak el kiskutyát?

2017. okt. 22. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Farokkurtítás az még 7 napos korig legális, fülkurtítást pedig csak egészségügyi okoból vegeznek.
2017. okt. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én rákerestem most mert google a barátod de simán találok kenneleknél törzskönyves farok és fülkurtított kutyákat. Erről ennyit. Lehet valamit tiltani de én úgy veszem észre hogy amelyik fajtánál ez ennyire jellegzetesen hozzáépült a kinézethez ott a tenyésztők sem állnak le vele akár tilos akár nem. Van az a pénz amiért a legtöbb doki megcsinálja.
2017. okt. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megmondanád a kennel nevét?
2017. okt. 22. 15:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Pl. az Arany Horda Réme, ott még vannak is jelenleg kölykök, mind kurtított.
2017. okt. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2017. okt. 22. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!