Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Adidoggal kapcsolatban tapaszt...

Adidoggal kapcsolatban tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2 vizslucim van. Imadom oket es telen is jarok veluk futni amit nagyon jol birnak is csakhogy faznak, foleg a szuka kutyusom. Ugy dontottem karacsonyra rendelek vagy veszek nekik valami hasznosat es az Adidog kutyaruhat talaltam ami szerintem eleg melegen is tartana oket es jol is nez ki szoval meg szeretnem rendelni. Vannak ezzel kapcsatban tapasztalatok? Nem divatozasbol akarom rendelni hanem azert hogy ne fazzanak a kutyusok!
2017. okt. 29. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát szerintem az Adidog pont az a márka, ami csak divatozni jó. Inkább vegyél egy kötött pulcsit nekik, vagy ha kabát, akkor pl a Grizzly II kabát a Zoopluson szuper. :)
2017. okt. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Futáshoz én nem venném. Elég műszálas az anyaga (nekünk is van), csak beleizzad a kutya, nem szellőzik a bőre és meg is fázhat... ráadásul feladni se egyszerű :) Inkább fektess be egy kicsit drágább, de minőségibb kabátra (amit az #1 írt,az egész jó lehet).
2017. okt. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!