Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel eteted a kutyád és ez...

Mivel eteted a kutyád és ez mennyibe kerül havonta?

Figyelt kérdés

És mekkora a kutya?


Nekem óriás uszkárom van, N&D Grain - LAMB & BLUEBERRY tipusú kaját kap, ez 24 ezer körül van amennyit rendelek és az a mennyiség pont egy hónapra elég.


+ Teszek rá Grizzly Pet lazacolajat, ebből 10 000 Ft egy liter ami fél évre elég, vagyis kb. 1600 forint egy hónapra.


Nagyon ritkán kap főtt húst és még ritkábban párolt zöltséget (répa, zöldbab, ilyesmik), ezeket tényleg csak havi 1-2x.

Havi 1x adok neki nyers csirkemájat, meg egy tojássárgáját szintén nyersen... Alutasakosat, vagy konzervet nem, tehát semmilyen nedvestápot nem kap.

Ez így felkerekítve havi 27 000 Ft.


Na és Ti mit adtok a kutyusotoknak? :)



2017. nov. 10. 13:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Az előzőhöz pont a lényeget nem írtam. ^^"

Szóval, nekem az N&D minimális konzerv, néha hús, minőségi jutalomfalat, és rágásnak szárított hús (én extrémen elkényeztetem az ebet). Egy hónapra kb. 20.000 Ft mindenestől.

(mivel nem mindig kap tápot van, hogy a 12 kilós kiszerelés elég másfél két hónapra.)


Nekem a BARF sem jött ki sokkal olcsóbbra, a környékünkön nehéz olcsón húst beszerezni, a kiegészítőkről nem is beszélve. Nekem nem érte meg az extra macera (beszerzés, porciózás, méregetés), és a kutya szőre sem volt az igazi, nem vedlett szépen, fénytelen volt a bundája, és az energia szintje sem volt az igazi.

2017. nov. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Prey Model módszer alapján etetjük a golden retriever keverékünket (10 éves). 2400 Ft havonta az "étkeztetése". Gyönyörű a bundája, erõs a fogazata és jó a kedve a Drágámnak mindig :-)
2017. nov. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kb 10ezer ,kintrôl hozom a hust. 3éves Kôzép-àzsiai Juhasz.
2017. nov. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Barf. Havit nem tudok mondani mert még nem fix az adag. De olcsóbb mint a táp. Eddug amúgy napi 100 forint volt 30 kilónyi kutyának. De mostmár bővül a lista. Szoval lehet több lesz. Ha nem a barf akkor viszont Brit Care a kaja (volt). Az kb napi 370ft volt.
2017. nov. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!