Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit száraz kutyatáp -tapaszta...

Brit száraz kutyatáp -tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2017. nov. 10. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:

A Brit kétféle termékcsaládot gyárt.

A Brit Premium termékeket és a Brit Car termékcsaládot.

Minkét tápcsalád jó minőségű, és én bátran merem ajánlani mindenkinek. Jó magam is etettem vele volt olyan ami bejött és volt ami nem.

Mindig a kutya emésztése és tápanyag hasznosulása a mérvadó.

Az enyém jól emésztette a Brit Car következő termékeit:

BRIT CARE GRAIN-FREE ADULT LARGE BREED SALMON & POTATO

BRIT CARE DOG SHOW CHAMPION

BRIT CARE HYPO-ALLERGENIC ADULT LARGE BREED LAMB & RICE

Ugyan akkor a nyulas tápja túl sok végtermékkel járt....

Nekünk ezek váltak be de egy kutya sem egyforma. Attól még mert nálunk bevált, nem biztos, hogy nálatok is befog. Ki kell próbálni.

2017. nov. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Care az tényleg jó, de én azért a Brit Premiumot nem mondanám jó minőségűnek. Jó, a "3% marhahús a barna szemekben" jellegű tápokhoz képest tényleg oké az a 15% körüli hústartalom ugyanannyi pénzért, ez biztos.
2017. nov. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én etettem mindkettő (Brit Premium és Brit Care) Small breed változatával, nem volt velük gond. A Care jobban ízlett neki. A Premium egy "gyagyibb" táp, de a Pedigree, Friskies, Darling és hasonlóktól fényévekkel jobb. (Bár azért kicsit átverés, mert a 40% hús az friss, a többi összetevő viszont már szárított formában van feltűntetve, így még a húsból is lejön a 70% víz, ezért hústartalma 11-12% lesz csak) A Brit Care már prémium táp, jó minőségű és csirkementes, de ezért az ára is magasabb. Nálunk beváltak, de végül váltottunk Joserára.
2017. nov. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!