Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Nos a németjuhász kutyusomat Baileynek hívják és az osztálytársaim kiröhögtek miatta. Szerintetek is rossz név vagy csak ők ilyen bunkók? Válaszaitokat előre is köszi!
2017. nov. 14. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó név, ne foglalkozz idiótákkal.
2017. nov. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Szep nev. :)

Nyilvan ok leragadtag a bodrinal, meg a buksinal.

Egyebkent azt hiszem az egy kutya negy eleteben hivjak igy az ebet.

2017. nov. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
88%
Szia! Nekem is tetszik a kutyusod neve :) Nem tudom, hogy az osztálytársaidnak mi a problémája vele. Ne is foglalkozz velük! ;)
2017. nov. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy kutya négy élete a kedvenc filmed tán?:D
2017. nov. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Lehet, hogy Bélának értették.:)
2017. nov. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát. Amúgy igen az egy kutya négy életébe is úgy hívták az egyik kutyust de eredetileg az egyik kutyánkról kapta a nevét aki egy border volt❤
2017. nov. 14. 21:42
 7/8 EvaSz86 ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, ha kinevetnek. Szép név. A filmet is nagyon szeretem, nagyon sokat nevettem rajta, amikor a kutyus azt mondta, hogy "már tudom, mi a nevem 'Bailey-Bailey-Bailey-Bailey'"...mivel ő úgy értelmezte, hogy a sok ismétlés az egy hosszú nevet takar...:)...szép film és szép név.
2017. nov. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2017. nov. 15. 13:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!