Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Josera tápokról mi a vė...

A Josera tápokról mi a vėlemėnyetek?

Figyelt kérdés

2017. nov. 16. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Most nézem...


Josera Adult High Energy


Összetétel: baromfihúsliszt, kukorica, baromfizsír, rizs, kukoricaliszt, tepertőliszt, répapép, lazacliszt, ásványi anyagok, élesztő, cikória, szárított kagylóhús (új-zélandi zöld kagyló)



Josera Adult Agilo


Összetétel: baromfihúsliszt, árpa, rizs, kukorica, kukoricaliszt, répapép, halliszt (min. 4%), húsliszt, állati eredetű zsír, tepertőliszt, ásványi anyagok


Ezzel szemben én B.A.R.F.-zok. Kb. egy minőségi kutyatáp árával egyenértékűkiadással jár, plusz idő és hozzáértés, de én mindent megbízható, általam jól ismert helyről szerzek be. Egyébként én "nem hiszek" a tápokban, és ez eddigieket nézve gyatra. TOTW-al jobban jársz, vagy esetleg próbáld meg a nyersezést te is :)

2017. nov. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Ár-érték arányban szerintem egy jó középkategóriás táp, néha én is ilyet veszek.
2017. nov. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem egy nagyon jó középkategóriás táp :) legalábbis nálunk a Josera Miniwell teljesen bevált (ez az első táp, ami ízlik neki, pedig elég válogatós) a végtermék is rendben van, a szőre is szép


1 hónapja váltottunk, szerintem továbbra is a Joseránál maradunk. A csomagolás kimondottan tetszik (cipzárral visszazárható)

2017. nov. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi most álltunk rá pár hónapja, szerintem ez egy ár-érték arányban szuper táp. Mi a lamb&rice változatot vesszük mert gyanúsan csirkeallergiásak a kutyáim és ebbe se csirke se gabona nincs, 25%-os hústartalmú, egyszerűen imádják és csökkentek a tüneteik is. Valóban jó a csomagolása, cipzár nem hagyja elszállni a szagát.
2017. nov. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 33/6 válasza:

A kispesti piacon van egy állateledeles szaki, ő nagyon jó véleménnyel van róla, ajánlja, és kutyánk meg macskáink is szeretik.

Olyan helyen vedd, ahol van forgalom, és nem áll túl sokáig kibontás után, vagy kis kutyának ne vegyél előre nagy zsákkal. Úgy vettem èszre, hogy kibontás után élelmiszerként viselkedik, azaz romlik az állaga.

Azt állítja a boltos, hogy nem húsipari hulladékokból meg maradékokból csinálják, hanem élelmiszer-minőségű alapanyagból. Valóban nem olyan büdös pl. a macskaalom, mint a whiskastól meg ilyenektől.

2017. nov. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A Tengerész ***** válasza:

Két hete tértem át más (Friskies) tápról Josera Active-ra

ez a leírás szerint birkahúst tartalmaz és semmi glutént, elsőre zabálta a kutya kétpofára, másnapra épp hogy megette hatmadnapra csak ha már nagyon éhes, de minden táppal ezt csinálja, igazából mindig azt enné amit mi, szóval moslékból bármikor akármennyit. Viszont mind a Friskiest, mind ezt a Jozerát a macska is eszi, szóval elkezdi a macska, a kutya nézi, aztán amikor a macska kedvet csinált hozzá és jóllakott akkora kutya mageszi a maradékot.

2017. nov. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!