Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szuka kutya ivartalanítása...

Szuka kutya ivartalanítása (kb.20 kg) mennyibe kerül a Turi állatkórházban?

Figyelt kérdés
Tavaly elett, 3 éves, keverék kutyánk. 1,75 m es kerítésünk van mégis itt van az összes kutya a környékről és az egyik valahogy bejutott. Nem akarjuk többször elletni.
2017. nov. 17. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ott sajnos nem tudom, hogy mennyi de az ilyen súlyú kutyák 20-30 között szoktak lenni. Mi 26-ot fizettünk Budapesten egy 21.4kg-os szukával.
2017. nov. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rendszeresen szokott lenni náluk ivartalanítási akció is. Igaz, a honlapjukon még a 2011-es van fent, de érdemes nekik e-mailt írni, illetve ott van az összes rendelő telefonszáma is, nem tudom melyikbe vinnéd. Érdeklődj, meg fogják válaszolni és arról is biztos tájékoztatnak, ha lesz mostanában akció, van egy központi telefonszám az egyéni árajánlat-kérésre. A laporoszkópos műtét utáni gyógyulás elve elég gyors, az én kutyámat nem ott, de unokahúgom bull típusú keverékét a dunaújvárosi rendelőben ivartalanították tavaly év elején, ha jól tévedek valahol 25 ezer alatt volt egy kicsivel, szuka, 22-23 kg. Ez a súlycsoport szukák esetében általánosságban 25 ezer ft körül van, de egyszeri összeg, rengeteg későbbi költséget megspórolsz vele, a kutyus egészségéről nem is beszélve. Itt a honlap, bár nyilván megtalálnád magad is, azért linkelem: [link]
2017. nov. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az infókat, azért írtam ki a kérdést ( részben) mert hívogatom őket egy ideje de folyamatosan foglaltat jelez.

Köszönöm mégegyszer

2017. nov. 17. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!