Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről a szerkent...

Mit gondoltok erről a szerkentyűről? Szerintetek működik ez a "kutyakamera"?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon kíváncsi vagyok, mit művel otthon a kutyám, mikor hosszabb időre magára hagyom. De mivel elvileg ez a cucc hangot is visz át, le is lehetne tiltani dolgokról. Ismeri valaki az ilyen kamerákat?



2017. nov. 17. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Pénzkidobás. Biztosan működik, de mégis mit akarsz látni? A kutyád valószínűleg alszik, néha felkel és sétál egyet. Baromi izgalmas. Amúgy a kutyák okosak, nagyon hamar rájönnek, hogy az csak hang és figyelmen kívül hagyják a hangszóróból jövő tiltást.
2017. nov. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nyilván nem csak aludni szokott, ha már megfordult a fejemben ilyesmi :D


Abban viszont igazad lehet, hogy ha csak a hangomat hallja, amint valamiről le akarom tiltani, rájöhet, hogy valójában nem lesz következménye a dolognak, de nekem egy próbát megérne, asszem.

2017. nov. 17. 11:47
 3/9 A kérdező kommentje:
Esetleg próbálkozhatnék olyasmivel is, hogy csak az utcára megyek le. Onnan figyelem a mobilon, rászólok, ha valamit csinál, és meg is jelenek. És ezt párszor még random eljátszom. Akkor nem tudhatja biztosra, mikor lépek be a hangos figyelmeztetés után.
2017. nov. 17. 11:49
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Semmi értelme

:P

2017. nov. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Annyira bírom, mikor megkérdezik az ember véleményét, és ha nem tetszik, lepontozzák :D Egy kicsit se gyerekes... :D


Ez van. Nincs értelme. Amikor nem vagy otthon semmi nagy durranást nem csinál. Alszik, iszik,fel-alá járkál, rágcsálja a játékát. Rosszabb napokon "lakberendez", ugat,vonyít.


A hangot pedig egyáltalán nem értené.


Ez van. Pénzkidobás, semmi értelme. Én innen megtudtam mondani neked, mit csinál a kutyád egész nap :D Tiltást pedig nem tudnál alkalmazni, mert a tiltásnak az a lényege hogy a GAZDI (és nem valami hangforrás amit a kutya fel se fog) tiltja a helytelen/nem kívánatos viselkedési formát.


Sajnálom, ha ezt nem tudod elfogadni. Nem tudom, igazából milyen válaszokat vártál...

2017. nov. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

:D a második válaszolót pontoztam le, mert az nem válasz, hogy "semmi értelme". ez nem hasznos válasz. a tiéd az. és az első is, mert felhívta rá a figyelmem, hogy a kutya nem hülye, és rá fog jönni, hogy nem vagyok ott, és megúszhat valójában mindent.


szerintem tök normálisan reagáltam. megkérdeztem, mi lenne, ha trükköznék vele, és néha valóban megjelennék a hangos figyelmeztetés után is.


új albérletbe költözünk, ahol nem a saját bútoraink vannak, és szeretném megóvni a lakást. egyértelmű, hogy nem csak alszik mikor magára hagyom, azt valóban nem lenne értelme nézegetni

2017. nov. 23. 10:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy szobakennel többet ér ebben a helyzetben.
2017. nov. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

és lám ez is egy hasznos válasz, látjátok :D

köszi.


a szobakennelen is gondolkodtam. igazából nem rombol ő mindig, és ha nem hozom magammal dolgozni, akkor azért 9 órát egyedül van. addig nem biztos, hogy bírná a kennelt. :/

2017. nov. 23. 11:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Szoktatás kérdése, hogy bírja-e.
2017. nov. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!