Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyusom szemének fehér része...

Kutyusom szemének fehér része rózsaszines erezett mitől lehet?

Figyelt kérdés
Tök véletlen vettem észre és csak a bal szemén van ez. Minimálisan könnyezik neki. Amúgy jó kedvű, eszik iszik. 6 éves csivava.
2017. nov. 26. 16:42
 1/5 A kérdező kommentje:
A minimális könnyezés azt jelenti, hogy szó szerint kb 1 csepp könnyet láttam ma neki ott. Ha belenézek a szemeibe teljesen szépek neki és távolra is jól ellát mert a kocsiból messziről kiszúrja a kutyákat. :)
2017. nov. 26. 17:04
 2/5 anonim ***** válasza:
Így látatlanban kötőhártya gyulladás is lehet. Állatorvos tudja kezelni.
2017. nov. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most bekamilláztam. Holnap elviszem dokihoz. Arra is gondoltam, hogy ismerősöm kutyusa véletlen megkapta ahogy játszottak.
2017. nov. 26. 17:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, lehet, hogy belekapott a másik kutya, és ezért begyulladt...
2017. nov. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Olyan bazi nagy dolgokra nem tudok gondolni mert ezt leszámítva semmi baja. Ezt is tök véletlen vettem észre és még csak nem is piszkálja. Most bekentem neko 2* kamillával holnap meg elviszem orvoshoz. Szegénnyel mindenért futottam eddig és már nem akarom ma is feleslegesen rángatni mert fél az orvostól. Amúgy itt bazi nagy szél van lehet neki ettől is. Meg kocsiban is elég sokat van velem és akár huzatot is kaphatott. Bár erre mondjuk figyelek. Daganatos vagy ilyesmi nem lehet. Idén 2* is vetettem vért nehogy gond legyen....
2017. nov. 26. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!