Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudok rendelni nem röhejes...

Hol tudok rendelni nem röhejes kutyacipőt?

Figyelt kérdés
2017. dec. 5. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem írtad le, hogy mire kell ezért gondolom futásra. Itt találsz néhányat: [link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2017. dec. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Bocsánat, nem voltam egyértelmű.

Nem kifejezetten futásra kell, csak hideg téli sétákra, ugyanis csivavám nem bírja a hideget, pár perc után vacog, az 5 perces séta meg nem séta, ilyenkor is el kell végeznie a dolgát! Ezért szeretnék minél hamarabb beszerezni egyet.

De köszönöm a linkeket.

2017. dec. 5. 17:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ilyet vettem: [link]


Egyszerű kaucsuk gumi, nem ázik át, úgyhogy nem fagy rá a víz a kutya lábára. Felveszi a mancsa alakját, ezért nem kényelmetlen neki járni benne, úgyhogy a legtöbb kutya elviseli magán. Sózott utakra is nagyon jó. 12 darabos a csomag, de többször is felhasználhatod a "zoknikat".


Ha komolyabbat akarsz: [link]


Ez konkrétan cipő. De ezt nem biztos hogy el fogja viselni magán. És jó eséllyel nagyon hülyén fog járni benne. :)

2017. dec. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!