Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fekhelyet ajánlotok...

Milyen fekhelyet ajánlotok vizslának?

Figyelt kérdés

Újat szeretnék venni neki, a mostani teljesen tropára ment. Nagyon elképzelésem sincsen, hogy az új milyen legyen.

Gondoltam, hogy csinálok neki ilyet: [link]

De ehhez hol tudok jó minőségű (és olcsó) kartont venni?


2017. dec. 10. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Meg csinálhatod... elmegy rá egy fél napod, a kutya meg 2 perc alatt totál szétszedi


[link]

nekünk ilyen van. Minőségi, és a kutya is szereti

2017. dec. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Először is: Miért szedné szét?

Másodszor: nem vagyok sznob, hogy 74. 999Ft-ot fizessek egy kutyaágyért, ami ráadásul nem is tetszik.

2017. dec. 10. 16:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kinti kutya? Akkor nem elég neki papírból.

Benti kutya? Akkor meg felesleges neki házikó.


Ráadásul a papírt nem tudod takarítani, rámegy fél napod a készítésre és max. 1 hét után dobhatod ki, teljesen feleslegesnek tartom ezt a házat, max. ha unatkozol, kreatívkodni jó.

A mi vizslánk sima szőnyegen aludt, a nappaliban volt a helye, egy nagy méretű lábtörlőt vettem neki, azt egyszerű tisztítani, befér a mosógépbe.

2017. dec. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%

Mert kutya :D Ez nem egy tartós cucc, te se kartonból építed az ágyad, nem véletlenül.

Nem tudom miért lennél sznob egy egészséges kutyaágyat venni. :D Nem értem miért kell így reagálni... Egyébként nem szent írás hogy parancsnak vedd, vehetsz másikat is, nekem mindegy. Kérdeztél, én válaszoltam, te pedig meglehetősen sértő hangnemben válszoltál. A szépség pedig relatív. Csak nekem fontosabb volt a kutyám egészslge, mint hogy menjen a szíbe a szőnyeghez..

2017. dec. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Hát én sem vennék 75-ért, de hogy kartonból sem csinálnék, az fix. Ha nekidől a kutya, már szét is feszítette.

A videón pedig tulajdonképpen nem fekhely van, hanem egy "szobakennel", amibe még bele kell helyezni egy párnát vagy szőnyeget, így a kartonházacska megemlítése lényegében értelmetlenné válik... (Papírt amúgy beszerezhetsz ingyen boltokból, üzletekből, sok helyütt odaadják a megmaradt csomagolóanyagot, ha elkéri valaki.) Ha unatkozol, akkor valóban jó elfoglaltság elkészíteni, de nem egy hosszú távú befektetés...szóval az igazi kérdés a bele való kutyaágy gondolom.

Fekhelyekből én a Kikben szoktam szupereket látni. Megfizethető az áruk, és többféle méretben vannak. Ha jól emlékszek, a vizslának való (mondjuk L-es) olyan 8000 forintért fordul elő.

Klasszikusan a Fressnapfban is érdemes körülnézni, csomószor kiárusítják mifelénk az utolsó darabos vagy kifutó termékeket.

Olyat vennék úgy általánosságban, aminek lecipzározható a huzata, így sima mosással megtisztítható lenne a helye. Anyagra pedig nem a pihe-puhát, hanem sokkal inkább azt az erősebb, ellenállóbb zsákanyagszerűt választanám, amit talán nem szed szét olyan könnyen a körme sem pl.

2017. dec. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#1 ne haragudj, tényleg kicsit bunkó voltam, csak eléggé kiakadtam az árán, de szerintem te is tisztában vagy vele, hogy nem mindenki engedheti meg magának, hogy kutyágyra ennyit költsön, meg elvből nem is akarok. Ne érts félre, nem spórolni akarok a kutyán, vagy valami, egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy mitől ér annyit. A kutyusom 7 éves, semmi problémája nincsen, pedig megélt már pár dolgot (csak 1,5éve van nálunk)

Benti-kinti kutyus, csak velünk jön ki szinte, egész nap bent van.

Mindenképpen megnézem a Freshnapfba, es a Kik-ben is, hátha van valami akció😇 Köszönöm a tanácsokat!

2017. dec. 10. 23:29
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A videón nem fekhely van, hanem egy házikó, amibe ugyanúgy kell egy fekhely :)


Én pont most rendeltem egy szimpatikus matracot a labimnak. Egyszerű, semmi flanc, szépnek se mondanám, de kényelmes lehet és praktikus, strapabíró és könnyen tisztán tartható (-nak gondolom), emellett nem drága. [link]

2017. dec. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Meg is jött, jónak tűnik, az ebnek is bejön, kapásból letelepedett rá, pedig gyanakodva szokta fogadni az új fekhelyeket :)
2017. dec. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!