Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit jelent ha a kutya teljes...

Mit jelent ha a kutya teljes súlyával nekem dől? Ha arébb megyek simán feldőlne.

Figyelt kérdés
Ez a bizalom jele? És az mit jelent amikor a lábával felém "mutogat"? Hülyén fogalmaztam, de értitek remélem:D úgy olvastam ez a behódolás jele, de nem vagyok biztos benne.

2017. dec. 13. 09:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagy a rám dőlés dominancia lenne? Régen próbálkozott hágó mozdulatokkal is de egyből rá morogtam ilyenkor. Úgy éreztem pedig, hogy már át vettem a vezetést.
2017. dec. 13. 09:43
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Játszani akar!!!:) az enyém akkor csinálja..vagy simit!-mekkora???..

a hágás dominancia, jól tetted hogy leszoktattad!!:)

2017. dec. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Magyar vizsla, közepes meret😀 de az nem jó dolog ha kiharcolja a simit úgy tudom
2017. dec. 13. 09:51
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

ha háttal dől neked vagy ráül a lábadra, az a bizalom és elfogadás jele


ha oldalról simán rád dől, közben mancsol, akkor egyszerűen azt akarja, hogy foglalkozz vele

2017. dec. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Vizsla? :) ők cukik nagyon. Az enyém akkor mancsol ha akar valamit, ütögetni is szokott, eltolja a kezemet ha gépelek-alulról-..a fejével lökdös /havanese/..vagy a csontját kéri vagy sétálni akar..az nem baj ha kiharcolja szerintem!

A baj amikor a mellkasomra fekszik az szerintem dominancia!:) De én is leszoktattam mert keménykedett ő is legelső nap /talált kutya/. Azóta nem mászik rá lábra, kézre,..


/#1 voltam/

2017. dec. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Ezekből ilyen messzemenő következtetéseket kár levonni. Valószínűbb, hogy csak egy egyedi szokás, mint behódolás és dominancia is egyszerre.
2017. dec. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hehe, gondoltam, hogy vizsla :DD

A mi német vizslánk is ugyanezt csinálta, néha viccelődtünk vele, hogy hirtelen elléptünk, akkor majd feldőlt :)

Szerintem a ragaszkodás jele, a vizslák különösen gazdicentrikusak, szerintem legszívesebben bebújnának a bőrünkbe, annyira imádják a gazdájukat.

2017. dec. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
34%

Nem, a hágás dominancia egyértelműen, ..nőstények is csinálják pl. az én kankutyámmal tuti nem zavarodottak..:)

.....:)

Itt is van egy kutya vizslának hittem ma reggel is dicsértem mekkora nagy, és hogy érdekes az enyém fél minden vizslától aztán felhomályosítottak hogy ő tkp. ridgeback.:)))))

2017. dec. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!