Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » ''Érdemes'' várni Péntekig?...

''Érdemes'' várni Péntekig? Állatklinikán lehet e részletekben fízetni?

Figyelt kérdés

Egy egy éves kis Yorkirol van szó ,aki elég alultáplált és nem eszik 4napja ,inni se sokat. Tegnag evett valamennyit és kiis hányta. Véres a vizelete. Nem tudjuk mi baja lehet.

Ma is voltunk vele dokinál. Csinalt ultrahangot ,a gyomrával nincs baj. Volt vizelet vizsgálat ,amibe két olyan dolog volt ami nem szabadna ,hogy legyen.

Vért is vettek tőle ,ami Péntekre érkezik meg.

Esetleg valakinek lehet tipje ,hogy mi baja lehet.

Jobb lenne inkább altatni? Nem reagál semmire ,csak fekszik ,még a fejet se mozditja meg.


2017. dec. 13. 12:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
83%

Jézusom. Remélem megtanultad, hogy tenyésztő nélküli, hirdetési oldalon vagy facebookon kínált kiskutyát nem szabad megvenni.

Nem neked szeretném támadásnak szegezni, de. Ha ennyiféle baja van, amit ez a doki nem tud megoldani, miért nem került el korábban egy másik orvoshoz? Állatklinikára, mondjuk.

Nem fényezni akarom magamat, vidéken élek én is, de amikor a tengerimalacomon csak a SZIE-n tudtak segíteni, akkor oda kellett vinnem. Sajnos ez van, nem minden állatorvos jó, és tudom, Budapesten könnyebb megoldani, a másik állatorvost, de vidéken sem lehetetlen. Azért kitartást, neked is és a kutyának is.

2017. dec. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Azért Sopron nem vidék és kb 8álat dokit tudok így fejböl. 6nal voltunk az egy év alatt és itt vizsgáltak ki a legjobban. Eddig javult pár hétre az álatota. Most 3honapig nem volt vele gond.

Azt szeretném tisztázni ,hogy sohasem vettem szaporítotol kutyát. Nekem egy mentett és két tenyésztötöl vásárolt Amstaffom van.

A Yorki egy barátnömé ,akinek az apja mentette meg egy szaporító telepröl. Baratnöm befogadta és eddig sokmindent megtett érte (ezert nincs mar szabija sem).

Az altatáson meg tényleg azért gondolkodik ,mert már rosz nézni ahogy szenved szegény. És álatorvos is javasolta már az altatást.

2017. dec. 13. 13:41
 13/19 A kérdező kommentje:

A másik meg ha nincs reszletfízetés ,akkor kezeltetni sem tudja ,igyis elment a pénz.

Én nem tudok kölcsön adni. Jol keresünk és énis pl anno a macskánkat még Bécsbe is elvittem kezelésre.

Itt van egy 3éves lányom ,páromé 17. 3kutya. Kocsikat is most müszakiztattuk. Van egy lovam azse olcso és őis kezelésen van jelenleg.

2017. dec. 13. 13:58
 14/19 anonim ***** válasza:
89%

Szép dolog, hogy megmentettétek, de a lényegen nem változtat sajnos, szaporított kutyáról van szó.

Ezesetben keressétek meg a Yorkshire-mentést, hátha tudnak valahogy segíteni.

2017. dec. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Gondoltam leírom ,hogy ma voltunk vele Álatklinikán. El kellett altatni az orvos tanácsára. Rengeteg baja volt szegenynek.
2017. dec. 14. 12:27
 16/19 anonim ***** válasza:
Részvétem :(
2017. dec. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom:(
2017. dec. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szegény... Sajnálom.
2017. dec. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönjük és a válaszokat is.
2017. dec. 14. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!