Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valaki akinek Pomeránia...

Van valaki akinek Pomeránia Törpespicce van? Esetleg Corgi kutyája?

Figyelt kérdés

Szeretnék megtudni pár dolgot a fajtáról.

Milyen vele élni?

Hogy alkalmaszkodik az új környezetbe?

Mennyiért és hol lehet venni?

Stb.



2017. dec. 20. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Egyik barátom tenyésztő ( pomerániai ), kicsik, aranyosak, ha jól szocializáltak, akkor nem ugatósak, ha jó tenyészetből vannak, akkor nem ideggyengék. Igazi ölebek, de persze egyed válogatja. Áruk 300 ezertől kezdődik.

Corgiet csak kiállításon láttam, játékosak, kiegyensúlyozottak, ők is ember centrikusak, nekik is hasonló az árfekvésük.

Aki 100 alatt akar valamelyik fajtából eladni, az szaporító vagy csak keveréke. Sajnos pomerániait láttam már menteni nyúl ketrecből, ahol szaporításra használták, beteges és ideggyenge volt az összes kutya, na meg egyáltalán nem standard külleme volt.

2017. dec. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első álaszoló tök normális választ adott

Miért őket kell lepontozni??? :O

2017. dec. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos fáj az igazság.. :)
2017. dec. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És esetleg macska téren melyik a toleránsabb?Mert nekem van egy lassan 2 éves Maine Coon cicám.És őt is mindenképp a lakásban kell tartanom,mert +100.000Ft volt az ára :/
2017. dec. 21. 09:15
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van pomim. Igazi öleb, nagyon gazdicentrikus kutyafajta. Simulékony,jól alkalmazkodik, a lényeg, hogy a gazdival legyen (amúgy imád kocsikázni és kirándulni velünk, nyaraláskor is jön velünk). A szőre nagyon sok ápolást igényel, én naponta fésülöm, hetente kikefélem, max ollóval igazítok rajta, és persze nagyon fontos, hogy mindenből jó minőséget kapjon.

Corgit én még csak kiállításon láttam, az áruk 1500 euro körül van.

Ha kérdésed van még, írj nyugodtan.

2017. dec. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ami a cicát illeti... inkább attól függ ő hogyan jön ki más állatokkal. Egy maine coon azért nem kicsi, simán súlyosan megsebesítheti a kiskutyát.
2017. dec. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Macska mellé inkább corgie
2017. dec. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!