Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon fáj egy bischon kutya...

Nagyon fáj egy bischon kutya harapása?

Figyelt kérdés

2017. dec. 22. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Hát ha te megharapod, biztosan fáj neki. Komolyan azt hittem valami véreb, valami medveölő vagy ilyesmi, rágugliztam aztán egy 20cm-es kutya xD
2017. dec. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
55%

Ha utánna megszórod sóval akkor talán

...a kutya nem képes komoly harapásra..bizonyos extrém esetekben talán,de ne aggódj miatta, inkább félj a szilvapálinkától,na az nagyot harap :))

2017. dec. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A hegyes fogai miatt biztosan nem kellemes, ha egy mérges kis bischon megharap, de azért nem kell attól tartanod, hogy széttép :)
2017. dec. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem ez fog széttépni, az biztos
2017. dec. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na, azért vannak bizonyos testrészek...
2017. dec. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak annyira, mint bármelyik másik padlócirkáló harapása. :D

Persze attól is függ, hogy milyen szándékkal harap: pl. csak játékból, vagy pedig a területét védi vehemensen.


Hirtelen nem is tudtam amúgy hogy milyen fajtára gondolsz, mert helyesen bichon-nak írják, hiszen francia elnevezés ez, nem pedig német... :)

2017. dec. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy törpenyúl harapása is nagyon fáj, de csak elvétve halálos, ne aggódj.
2017. dec. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem egyszer megharapta a bokám, de melegítőn keresztül nem nagyon éreztem, aztán arrébb is penderítettem, szerintem az jobban fájt neki, meg a gazdájától, miután az odaért sűrű elnézések közepette adott neki.. :D
2017. dec. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!