Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha megindul a vemhes kutya...

Ha megindul a vemhes kutya tejelése, mennyi idő van még a szülésig? Nem első fialása lesz.

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 14:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%

Hát ha nem első fialás illene tudnod nem ??

Amúgy többször elett szukánál 1 héttel is előbb megundulhat a tejtermelés !

Csak nem szaporítasz ??

2010. jún. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem nálam szült legutóbb én már felnőttnek vettem ezért nem vagyok biztos benne,az orvos sem tud semmit mondani ezügyben
2010. jún. 3. 14:39
 3/20 anonim ***** válasza:
70%

Milyen orvos az aki ilyen alap dolgokat nem tud ??!!

Biztos Józsefvároson vette a diplomáját !

1: Milyen fajta ??

2:Mennyi idős??

3:Hányszor ellett eddig ??

2010. jún. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
44%
Ne aggódj, nekem volt már olyan szukám, akinek ellés előtt 3 héttel már gyöngyözött a teje, pedig második vemhesség volt. A tej termelődése nem tényezője a szülés dátumának. Megindulhat a szülés előtt 1-2 nappal is, de az én példámból okulva 3 héttel előtte is.
2010. jún. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Egyébként ha tudod a fedeztetés dátumát, körülbelül kiszámolható, mikor lesznek meg a kölykök... Előző vagyok.
2010. jún. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Tudom a fedeztetés dátumát, ma 63 napos a kutya, tegnap előtt este kezdett jönni a teje, de nem nagyon csak épp hogy kifejhető egy pici csepp. Akkor gondolom már ma is lehetnek babák. Más jelei mik a szülésnek? Egyébként mopszról van szó. Ilyen áttetsző valami nagyon picit jön belőle, de a doki szerint ez normális.
2010. jún. 3. 15:14
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
egy újabb szaporító...gratula...
2010. jún. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem unjátok még a szaporítós dumátokat? Magasról teszek a fáradt szövegetekre. Normális válaszokat vártam, de úgy látszik alig akad itt valaki aki nem ilyen fárasztó mint ti. Aki kiskutyázi akar, fog is, hiába szajkóztok itt mindenféle hülyeséget.
2010. jún. 3. 15:28
 9/20 anonim ***** válasza:
83%

Hát igen szaporító vagy és ez sajnos nagyon nem jó !

Na de most a kutyus 63.napos, azt annyit jelent hogy bármelyik pillanatban megindulhat a teje !

A szuka ellés előtt nem eszik semmit, a hője leesik 38-38,5 fokról 37,5 fok alá , és legalább 3 órát az alatt is marad akkor az ellés 6-12 órán belül megindúlhat !

De mint tudjuk a Mopszok nem mindig tudnak természetes úton megelleni és ezért császármetszésre van szükség ami nagyon drága, jó orvos kell hozzá , és időben kellene menni vele az orvoshoz mert a kölykök meghalhatnak a szuka méhében , és ezzel a szukát is megölhetik!

Ugye ezzel te is tisztában vagy , és fel vagy késuülve a kölykök érdezésére ?? Amúgy nem válaszoltál a kéréseimre, ami lényeges lenne ..... de mindegy ! Ha nem válaszolsz én sem neked ! Üdv !

2010. jún. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Bocsánat megindulhat a fialás :) Elírtam :P
2010. jún. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!