Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy kutyaház...

Mennyibe kerül egy kutyaház készítése? És egy kennel összerakása?

Figyelt kérdés
Tél vége-tavasz eleje körül kiskutyát kapok (Fajtatiszta husky-t) és szeretnék neki házat csinálni csak nem tudom kb mennyit kéne rászánnom. Nem akarok extra hőszigeteltet meg semmi egyebet mivel husky lesz...csak ennyi hogy kényelmes legyen és ha esetleg esik az eső ne ázzon be. És kennelt is akarok neki csinálni az körül belül mennyibe fog kerülni? A kettőre olyan 35-40 ezret szánnék rá max 50-et. Meglehetne ennyi pénzből csinálni?

2017. dec. 26. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát én szintén huskyra 25-30 körül jöttem ki, úgy hogy ismerős asztalos megcsinálta munkadíjjba és minimális anyagáron mert az volt neki amúgy is. Viszont ez hőszigetelt is és hiába import oroszországból az egyik kutyám, attól még bemegy a házba és ott alszik. Szóval szerintem neked is érdemes lenne hőszigeteltet, főleg ha még télen érkezik akkor amúgy sem lehet csak úgy kirakni a kertbe egy 8 hetes kölyköt, legyen szó akármilyen kutyáról.

A kennel fogalmam sincs, hogy mennyire fog kijönni de számolj vele, hogy alul le kell betonozni és fedett kell legyen.

2017. dec. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Osb lapbol meg lecbol megcsinalod a hazat, nikecelt felfogatsz ra es fagyallo csemperagasztoval teszel ra korbe muanyag halot (hogy a kutya ne banthassa). nekem cseh farkasnal bevalt pedig az rombol.. a kennel 10x10cmes terhalo legalabb 4-5 mmes (ezeket 5mx2m esben aruljak kb) megcsinalod a kennelt korberakod asod stb teglaval vagy betonozod, takolsz ra egy ajtot lehetoleg ne fabol mert nekem azt barmilyen szetdarabolja, es egy tutibiztos zarat. Nekem a kutyahaz szigetelessel 20as volt a kennelert 17volt az anyag es mindent en csinaltam ami jobb is mert ha a kutya valahogyan rongalja akkor.tudom hol es hogyan kell megerositeni. Hegesztett drotokkal meg drotfonattal ne probalkozz mert nemtudod a kutyanak milyen jelleme lesz.. vasat hasznalj mindenkeppen :)
2017. dec. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!