Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül kb. egy kutyako...

Veraaa05 kérdése:

Mennyibe kerül kb. egy kutyakozmetika?

Figyelt kérdés
Fürdésre és szárításra akarom majd elvinni.Mennyibe kerül ez kb.?
2017. dec. 29. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A kutya méretétől is függ. Én a múltkor egy fürdés, szárításért 3000 Ft-ot fizettem. 20 kg-os a kutyám.
2017. dec. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az én kutyám 32-34 kiló között mozog.
2017. dec. 29. 18:16
 3/11 anonim ***** válasza:
Én a 10kg-s kutyámért fizettem 6000Ft-ot,de ebben a vágás is benne volt.Vágás nélkül 3-4ezer lehet,de nézz körbe az interneten.
2017. dec. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Milyen fajta?


Szőr hossz sem mindegy,mert egy rövidszőrű 1 óra alatt meg szokott lenni fürdetéssel szárítással, egy goldenre vagy berni pásztorra már kell 2 óra ha nem több,mert brutál nehezen szárad,hiába vannak nagy teljesítményű gépeink.


50-60 kgos dog mixet 4500 ft-ért fürdettünk legutóbb.

Berni pásztor asszem 6500 ft


Ha hosszabb szőrű akkor ha nagyon tele van aljszőrrel,úgy hogy bontani kell akkor az plusz pénz szokott lenni. De mivel fajtát nem írtál azért írtam több lehetőséget.

2017. dec. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A 8 kilós kutyának 4500-5000ft körül van a vágás-fürdés-szárítás errefelé (Sopron)
2017. dec. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Golden retriever
2017. dec. 29. 19:43
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy goldit véleményem szerint te is meg tudsz fürdetni és szárítani otthon, nem kell erre pénzt kiadni. 5-ös voltam.
2017. dec. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Goldi 5-6 ezer forint, ebben benne van a fürdés, szárítás, vágás, bűzmirigy, fülpuculás, körömvágás, stb. De biztosabb ha megkérdezed a kozmetikát (egy nagyon elhanyagolt, "loncsos" kutya megszépítése drágább lehet).
2017. dec. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!Természetesen nem elhanyagolt,csak egy kicsit büdi.
2017. dec. 30. 21:52
 10/11 anonim ***** válasza:

7-es a goldennek brutál nehezen szárad a szőre, hajszárítóval több óra lenne, még nyáron oké kiengedi fürdés után és majd megszárad. De ilyenkor csont szárazra kell szárítani és hajszárítóval eléggé hosszadalmas.


Kozmetikába speckó gépekkel ketten csinálunk meg egy goldent kb 2 óra alatt, ebben benne van a végén a nyak és mellkas ritkitózása, mancsok,farok és zászlók igazítása.

Szárítás nagyjából 1 óra ha nem több,speckó szárítóval és ketten). Függ mekkora a golden,mekkora szőr van rajta.


Kérdező 5 és 7 ezer ft között lesz szerintem.


Otthon szerintem ne vállald be a kutyafürdetés, nyáron ha van kert még oké kiengeded,de ilyenkor megfázhat.

2018. jan. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!